Чеська мова — одна із слов’янських мов, що належить до західнослов’янської групи і  є однією із найпопулярніших для вивчення іноземних мов серед українців. Це зумовлено тим, що у Чеській Республіці – основу населення якої складають етнічні чехи, що розмовляють чеською – серед іммігрантів найчисельнішу діаспору складають українці, яких станом на       1 вересня 2011 року на території Чехії офіційно проживало 110,7 тис. чоловік.

У зв’язку з численною міграцією українців до Чехії, протягом першої половини 2000-х років значно зросла кількість українських громадських організацій, яким, до речі, уряд Чеської республіки надає фінансову підтримку (видання україномовних журналів, газет тощо), і які об’єднують  громадян України в Чехії, а також займаються розвитком української культури, влаштовують акції та допомагають громадянам України, переважно представникам останньої хвилі “трудової міграції”.

Ці процеси не могли не позначитись на стрімкому за останні роки рості зацікавленості українців до вивчення чеської мови, а особливо до перекладу з чеської мови на українську, російську та навпаки різноманітних текстів, офіційних документів (на кшталт імміграційних) тощо.

А так як на Землі налічується приблизно 6000-7000 мов, то можна стверджувати, що без перекладу з однієї (будь-якої) мови на іншу вільне спілкування між народами різних країн неможливе.

Міжнародний центр перекладів “Майвік солюшнс” створений і вже багато років працює на українському ринку перекладацьких послуг саме для того, щоб допомогти Вам виконати, зокрема, переклади з чеської мови на українську чи російську та з української чи російської на чеську.

Також ми недорого виконаємо усні чи письмові переклади будь-якої складності, адже у нас за злагодженою системою працює дружна команда дипломованих перекладачів, які мають відповідну кваліфікацію та високий професійний рівень знань. Це допомагає нам виконувати переклади на будь-яку тематику, літературну, офіційно-ділову, публіцистичну, технічну, медичну та багато інших.

Наші спеціалісти також якісно виконають юридичний та нотаріальний переклад, а за необхідності допоможуть проставити апостиль та провести легалізацію документів на території України.

Також до Вашої уваги терміновий переклад, який ми виконаємо швидко та за помірну вартість.

Замовити переклад у нашому центрі перекладів стало ще зручніше та вигідніше, оскільки наші представництва відкриті у багатьох містах України, таких як: Київ, Вінниця, Харків, Одеса, Запоріжжя, Донецьк, Дніпропетровськ та інші.

Наші ціни Вас приємно здивують, а для постійних клієнтів діє особлива програма лояльності.

Ставши нашим клієнтом, Ви переконаєтеся у правильності свого вибору, адже Міжнародний центр перекладів “Майвік солюшнс” пропонує бездоганно, вчасно та професійно виконані замовлення та індивідуальний підхід до кожного клієнта. А Ваші відгуки, залишені у нас на сайті, стають основою для нашого самовдосконалення та подальшого розвитку.

Форма онлайн замовлення