Португалія – одна із найстаріших країн Європи і повноправний член Європейського Союзу. Офіційна мова тут – португальська, а згідно з оцінками ЮНЕСКО, ця мова є однією з мов із найбільшим потенціалом зростання як міжнародна мова спілкування в Південній Америці та на півдні Африки. Сучасна португальська мова має два основні територіальні варіанти – бразильський та португальський. Вивчення португальської також починає набувати популярності і в Азії.

Україно – португальські відносини розвиваються на основі дружби і співробітництва в різних галузях освіти, культури, науки.

Між обома країнами існують угоди про співробітництво між вищими навчальними закладами. Враховуючи, що на території Португалії проживає численна українська громада, постійно організовуються зустрічі з нашими земляками, підприємницькі семінари, презентації картинних колекцій українських художників, нещодавно відкрилась Слов’янська школа для українських дітей та ін.

Міграційний потік українців до Португалії з кожним роком збільшується і, відповідно, постає питання недорогого та якісного перекладу документів, текстів, путівників з португальської мови на українську чи російську та навпаки.

Серед безлічі існуючих перекладацьких бюро, Міжнародний центр перекладів “Майвік солюшнс” співпрацює з країнами Європи та стабільно є одним із лідерів на українському ринку перекладацьких послуг. Освічені, професійні перекладачі якісно виконають переклади з португальської на українську чи російську, та з української чи російської на португальську. Якщо ж необхідно виконати юридичний чи нотаріальний переклад, легалізувати документи на території України чи проставити апостиль – “Майвік солюшнс” до Ваших послуг.

В наш час стрімкого розвитку високих технологій постає питання фахового перекладу технічних документацій, статей, перекладу з вузьких видів спеціалізацій. І тут працівники нашого центру показують блискучу роботу, виконують замовлення будь-якої складності і в стислі терміни. Актуальним на сьогоднішній день залишається і літературний переклад.  При необхідності виконати терміновий переклад – перекладачі “Майвік солюшнс” дружною командою працюють на результат.

Для зручності клієнтів представництва центру відкриті в багатьох регіонах України : Харків, Дніпропетровськ, Київ, Запоріжжя, Вінниця, Одеса, Донецьк. Плануються відкриття і в інших містах України.

Привабливі ціни, індивідуальний підхід до клієнта, швидкість, якість, імідж та репутація – це не просто слова, це стиль роботи працівників Міжнародного центру перекладів “Майвік солюшнс”.

Переконайтеся в цьому та залиште свої враження, відгуки та коментарі на нашому сайті.

Форма онлайн замовлення