Румунія  – держава у південній частині Європи, яка для України має значення як держава, що може здійснювати вплив на формування європейської політики у південно-східному напрямку, а отже, і на просування інтересів України у процесах її європейської інтеграції. І все ж, незважаючи на складну історичну спадщину, наявні труднощі і проблеми, українсько-румунські відносини неухильно вступають у фазу прагматичного, взаємовигідного розвитку, а геостратегічне становище обох країн, їхні національні інтереси у важливих стратегічних питаннях поступово зближуються.

Румунська національна меншина в Україні користується значними правами; Україна надавала і надає можливості румунському населенню отримати середню освіту рідною мовою, створені умови для розвитку культури, етнічної та мовної самобутності, збереження національних традицій, українська сторона сприяє розвиткові, задоволенню національно-культурних потреб громадян, які належать до румунської національності.

Україна є найбільшою країною, з якою межує Румунія, і є для неї дуже важливим ринком в торговельному та економічному плані.

Позитивним прикладом двостороннього співробітництва у галузі освіти є, практично, щорічні поїздки на стажування до України груп викладачів української мови та літератури, історії та традицій українців Румунії, передбачено проведення широкого спектру заходів, зокрема щодо сприяння розвитку співробітництва України з Румунією в галузі культури, освіти, науки та туризму, поширення серед румунської громадськості інформації про сучасну Україну, ознайомлення румунських громадян з історією і культурою України, дотримання рівних  інформаційних, релігійних та мовно-освітніх потреб національних менших, проживаючих на територіях обох держав.

Міжнародний центр перекладів “Майвік солюшнс” не відстає від подібних міжнародних тенденцій, і у зв’язку із постійним поглибленням та розширенням різного роду співпраці з країнами Європи, зокрема і з Румунією, пропонує своїм клієнтам послугу з перекладу з румунської мови на українську, російську та навпаки.

Ми залучаємо до виконання замовлень професійних перекладачів, які з легкістю виконають як усні, так і письмові переклади з румунської на українську чи російську, та з української чи російської на румунську.

Дружна команда професіоналів-перекладачів із багаторічним досвідом роботи окрім різних видів перекладу (літературного, медичного, технічного та ін.) допоможе Вам виконати юридичний та нотаріальний переклад, також ми недорого та якісно зробимо переклад текстів, документів  будь-якої складності, а замовлення послуг на апостиль та  легалізацію документів на території України буде виконано у найкоротший термін.

Якщо необхідний  терміновий переклад, то ми зробимо його швидко та за помірну вартість.

Представництва нашого центру працюють як в Києві, так і у Вінниці, Харкові, Одесі, Запоріжжі, Донецьку, Дніпропетровську та в інших містах України.

Наші ціни Вас приємно здивують, а для постійних клієнтів діє особлива програма лояльності.

Основна мета нашого центру перекладів — задоволені клієнти та багаторічна двостороння співпраця з кожним із них. Ваші відгуки про роботу Міжнародного центру перекладів “Майвік солюшнс”, які Ви можете залишити на нашому сайті, стають основою для нашого постійного розвитку та подальшого удосконалення.

Форма онлайн замовлення