У сучасному  світі існує  понад 6000 мов, одні з них – широкопоширені, інші – меншвживані. Але кожна мова має свою особливість та належить певному народу. До меншвживаних, але в свою чергу досить цікавих мов належить і в’єтнамська мова. Дана мова почала своє формування ще з давніх часів, але остаточного розквіту зазнала в ХІХ ст. На сьогоднішній день це є офіційна мова в’єтнамців, нею розмовляють приблизно 73 млн. осіб, які проживають у Камбоджі, Лаосі, Таїланді, Новій Календонії, Франції, США.

Як і будь-яка мова, в’єтнамська мова має свої діалектичні особливості. В загальному виділяють три діалекти:  північний, центральний та південний, які в свою чергу різняться фонетичними та лексичними особливостями. Північні та центральні діалекти лягли в основу формування літературної мови. Письмова ж мова бере за основу звуковий склад центрального діалекту та систему звуків північного діалекту. Щодо усного мовлення, то тут еталоном виступає говірка північного діалекту міста Ханой – столиці В’єтнаму.

Відмінністю в’єтнамської мови від інших  в’єтмионґських мов є простіша структура складу, більша кількість тонів – голосних та приголосних звуків, а також велика кількість китайських запозичень. При цьому у граматиці в’єтнамська мова невзначній мірі відрізняється від інших в’єтмионґських мов.

Щодо особливостей написання в‘єтнамської мови, то слід зауважити, що до 1910 р. було поширено два види писемності – китайські ієрогліфи та система «тьи-ном», що є похідною від перетворення ієрогліфів. А вже з 1910 р. свого розповсюдження набуло письмо «куок-нґи», яке було створене у XVII ст. місіонерами Португалії на основі латинської мови.

В‘єтнамська мова є досить своєрідною та складною в усному та письмовому застосуванні. На сьогоднішній день не кожен може похвастатися знаннями даної мови. Але все ж таки вона існує у світі, а отже і існує в‘єтнамська культура, писемність, ліричність, і щоб ознайомитись із цією культурою нам потрібен якісний переклад даної мови. Саме цю послугу ми і хочемо вам запропонувати.

Наше бюро спеціалізується на перекладі з в‘єтнамської на українську мову та з української на в‘єтнамську мову  офіційних документів та текстів. Ми  перекладаємо текст будь-якої тематики: чи то юридичної, чи еконічної, або ліричної.

Замовити наші послуги ви можете за контактними даними вказаними на нашому сайті. Також там ви знайдете інформацію щодо вартості перекладу. Але хочемо вас запевнити, що ціни на наші послуги є лояльними та підібрані у  відповідності до вимог вашого гаманця.

Терміновий переклад для нас не є несподіванкою, і ми готові надати вам його у якнайкоротший термін.

Відділення нашого бюро ви зможете знайти у: Дніпропетровську, Донецьку, Харькові, Запоріжжі, Києві, Вінниці та Одесі.

Метою діяльності нашої команди є  надання вам високопрофесіонального та досконалого  перекладу, який буде задовільняти усі ваші вимоги. Найвищою похвалою для нас завжди були і є  тільки ваші найкращі відзиви. З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами.

Форма онлайн замовлення