Перекладач Google перекладає прямо в додатках

До 10 Дня народження Перекладача Google подарував додатку Android нова практичну функцію. Завдяки Перекладачу тексти можливо перекладати з простої копії, не змінюючи при цьому переклад. Для користувачів операційної системи iOS існують також нові оновлення.

Google представив нові функції свого додатку перекладача

Версія для Андроїду містить можливість перекладати текти на іншу мову прямо за допомогою кнопки перекладу.

До цього користувач повинен був скопіювати текст, який він хоче перекласти, в додаток, а потім знову його скопіювати. Особливо довго тривав такий переклад в чатах. З оновленням програми змінилася і версія для системи Андроїд. При копіюванні тексту на полі з’являється маленьке вікно.

Додаток не потрібно додатково завантажувати

Коли користувач друкує текст, то одразу ж з’являється його переклад, без додаткового завантаження додатку перекладача. Таким самим чином, переклад і копія тексту зберігається у маленькому вікні. Отже користувач може одразу ж використовувати текст перекладу. Також перекладач можна використовувати в режимі оффлайн.

Перекладач Google функціонує в кожному смартфоні з системою Андроїд, версією 4.2 і вище, і за допомогою спеціальної кнопки робить переклади на 103 різні мови. Для користувачів системи iOS такої кнопки не існує. Після подальшого оновлення програми, користувачам IPhone та iPad стане доступна функція перекладу в режимі оффлайн. На сьогодні актуальним є переклад на 52 мови. До того ж Google може зменшити розмовний пакет на 90% на 25МБт. Окрім того, використовують зараз прямі переклади мови програмуванняWord Lens для більш простої та спрощеної китайської мови. За допомогою цієї програми можна перекладати тексти прямо з фотографії, зробленої на смартфон. тексти перекладу показують так само, як і текст оригіналу.

Оновлення вже доступне.

 
 
0 ответы

Ответить

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *