Вивчення мови “в класі” – плюси і мінуси

З швидким розвитком технологічних досягнень, освіта здобула багато можливостей. Навчання тепер може проводитись або традиційним способом в класі або в Інтернеті. Коли справа доходить до вивчення іноземної мови, набагато звабливіше виглядає вибір онлайн-курсу, а не досвіду в класі. Однак, оскільки кожна монета має дві сторони, давайте подивимося на плюси і мінуси вивчення другої мови без використання безособового Інтернету в якості єдиного методу.

Почнемо з того, що в класі навчання забезпечує більш інтерактивне оточення, яке заохочує відкритий обмін ідеями. Коли ви є частиною шкільної спільноти, незалежно від її розміру, у вас є можливість задати питання та обмінятися ідеями з іншими однокласниками і, звичайно, інструктором, і відразу отримати на них відповіді. Завдяки цьому процесу, навчання досягається  цінним навчальним середовищем, яке не може (якщо взагалі) повторити жодне он-лайн середовище. При відсутності бар’єрів у спілкуванні, ідеї вільно виражаються, і ви також отримуєте вигоду з безпосередньої взаємодії з людиною, яка добре знає відповіді на ваші питання.

З іншого погляду, з новим введенням IPAD в школах як навчального посібника, досвід в класі збільшується, і вивчення другої мови вийшло з нудного, а іноді і пасивного навчання, що залишає сором’язливих студентів поза діяльністю в класі. Тепер навчання в класі має мультисенсорний заклик, що насправді добре. Це привабливо – слухати вчителя, отримувати візуальні стимулятори через образи PowerPoint або через інтерактивні дошки, і брати участь у практичній діяльності, що допоможе Вам вивчити іноземну мову легше, швидше, а головне, веселіше.

Безумовно, мати особисті контакти з іншими людьми (наприклад, студентами, викладачами) завжди краще. Тим не менш, є причини, які можуть стримувати Вас від вивчення мови в класі. Розумієте, іноді, відмінності навчання можуть бути проігноровані у класі. Якщо у класах багато учнів, інструкторам важко виявляти і допомагати студентам з вадами у навчанні. Можливо, ви навчаєтесь краще, коли ви забезпечені візуальними ефектами, поки ваш однокласник може бути слуховим типом учня, і дівчина, що сидить за вами може бути відмінним учнем, якщо вона забезпечена письмовим змістом. Той же результат (навчання) може бути досягнений, але буде потрібно 3 різні підходи до кожного студента. Це майже неможливо в класі з багатьма студентами. Крім того, вивчення мови в класі дуже структуроване. Ви повинні бути там в певний час, і т.д., що не завжди легко для деяких студентів, які можуть працювати або мати сім’ю, про яку треба піклуватись.

Вивчення другої мови безперечно допомагає підвищити ваше резюме або CV. Ми постаємо перед дилемою “навчатись в класі чи в Інтернеті?”, навчання в класі надасть Вам живе, інтерактивне середовище навчання, інструктор і однокласники будуть там, щоб заохочувати обмін ідеями, які сприятимуть більш ефективному навчанню, а також ризики зіткнутися з проблемами підключення до Інтернету, які порушують Ваше навчання, є нульовими!

Люсі Браун

Переклала Анна Гуч, Міжнародний Центр Перекладів Майвік Солюшнс

 
 
0 ответы

Ответить

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *