Міжнародним центром перекладів «Майвік Солюшнс» здійснюється термінова легалізація документів для ОАЕ в Україні та країнах СНД.

У зв’язку з тим, що ОАЕ не підписали Гаазьку конвенцію від 5 жовтня 1961 р., Вам необхідно виконати процедуру повної легалізації для офіційного визнання Ваших документів в ОАЕ.

Проте ви зможете, з нашою допомогою, швидко й легко легалізувати для ОАЕ всі потрібні документи. Багато інстанцій та відомств України та СНД є нашими постійними партнерами.

Ми допоможемо Вам зекономити Ваші дорогоцінні час, нерви та кошти, а найголовніше — гарантуємо позитивний результат (при дотриманні необхідних умов).

Для цього Вам потрібно буде лише надати нам наступні документи та оплату:

1. Нотаріальну довіреність, видану на ім’я нашого співробітника (для представлення ним Ваших інтересів у Міністерстві юстиції України, Міністерстві закордонних справ України, посольстві держави Кувейт в Україні, посольстві ОАЕ у Москві) – можливо швидко й правильно оформити у “нашого” нотаріуса-партнера; 2. Документ, який необхідно легалізувати (Свідоцтво про народження, шлюб, смерть, розлучення, диплом, довідка про несудимість, інші довідки та документи — справжні); 3. Копію документа, який Вам необхідно легалізувати – можливо швидко зробити у нас; 4. Для легалізації документів про освіту потрібна довідна з навчального закладу, в якій підтверджено факт проходження навчання та отримання диплому про освіту (атестату, сертифікату) в даному навчальному закладі.

Отримавши від Вас усі необхідні документи, довіреність на представлення Ваших відповідних інтересів та оплату, нами буде швидко здійснена для Вас “під ключ” повна консульська легалізація для ОАЕ в Україні та СНД:

1. Міністерство юстиції 2. Міністерство закордонних справ 3. МЦП “Майвік Солюшнс” (переклад документів на англійську або арабську мову дипломованим перекладачем) 4. Нотаріальна контора (нотаріальне посвідчення перекладу) 5. Міністерство юстиції 6. Міністерство закордонних справ 7. Посольство ОАЕ у Москві (або посольство держави Кувейт у Києві)

Орієнтовна вартість легалізації одного стандартного документу для ОАЕ в ТОВ “Міжнародний центр перекладів “Майвік Солюшнс” складає приблизно 450 доларів США.

Строк виконання – приблизно 21 робочий день.

Форма онлайн замовлення