Реалії сьогодення диктують виникнення нових послуг на ринку перекладів. Переклад аудіоматеріалів відносно нова послуга, яка з’явилась в результаті широкого розповсюдження аудіо записів по всьому світі. Оскільки слухачі не можуть володіти всіма мовами виникла потреба перекладу таких аудіо матеріалів різні мови світу, що і стало основою виникнення такої послуги. Аудіоматеріали несуть певну інформацію, що може цікавити не лише представників тієї ж мовної системи що і автор, тому необхідно стирати мовні кордони між країнами.

Переклад аудіо відрізняється тим що переклад здійснюється на основі не живої мови речника, а його аудіозапис. Зазвичай такий переклад поєднує усний і письмовий переклад. Тому часто потребує залучення не одного а двох перекладачів, які не лише вільно володіють мовою оригіналу і перекладу але і мають навики диктора.

Таке поєднання є запорукою якісного перекладу. Якщо використовувати лише усний переклад що відразу записується на аудіо плівку, то зазвичай виходить не зовсім якісний матеріал який дуже різниця з оригіналом. Тому рекомендується першочергово робити письмовий переклад аудіо, а лише потім записувати вже перекладений аудіо текс, тобто здійснювати усний переклад. Лише таке поєднання дає дійсно якісний результат.

Розвиток телебачення та радіо також зумовило попит на переклад повідомлень телебачення та радіо, що є запорукою успішності телеканалів та радіостанцій. Це досить складний та клопіткий вид перекладу адже потребує не лише письмового перекладу, а і усного, та відповідного обладнання для здійснення дійсно якісного продукту.

Даний вид поєднаного перекладу вміщує особливості художнього  і літературного перекладів. Оскільки інформація, зазвичай, направлена на широке коло слухачів.

Наша команда має всі необхідні ресурси для здійснення якісного аудіо перекладу по найбільших містах України, а саме: в Києві, Вінниці, Харкові, Запоріжжі, Дніпропетровську, Донецьку, Одесі. Ми будемо раді співпрацювати з вами, та запропонуємо доступні ціни за наші послуги.

Остаточну вартість ви зможете дізнатись зв’язавшись з нашими представниками. Ми також готові виконати для вас термінові переклади, без втрати якості перекладів за допомогою залучення найкращих спеціалістів цієї сфери діяльності. Ми працюємо для вас, саме тому відклики про нашу роботу є дуже важливими для нас.

Форма онлайн замовлення