Проставлення апостиля на документах, в тому числі на українських дипломах та зарубіжних, є досить поширеною та необхідною процедурою. Міжнародний центр перекладів “МАЙВІК СОЛЮШНС” – це команда професіоналів, яка допоможе вам у здійснені цієї важливої процедури.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України „Про надання повноважень на проставлення апостиля, передбаченого Конвенцією, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів” від 18.01.2003 р. № 61 апостиль проставляється: Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України – на офіційних документах, виданих навчальними закладами, державними органами, підприємствами, установами і організаціями, що стосуються сфери освіти і науки; До таких документів відносяться: дипломи про освіту, сертифікати про присвоєння вчених звань, атестати, довідки з навчальних закладів, навчальні плани та інші.

Потрібно поставити апостиль на диплом?

Ми допоможемо Вам у виконані даного завдання за помірну ціну, що Вас приємно здивує, у таких містах як: Київ, Харків, Одеса, Вінниця, Донецьк, Запоріжжя та в інших містах України.  У нас розрахунки можливі у готівковій та безготівковій формі, що є зручним для наших клієнтів. Наш кур’єр зможе забрати та доставити необхідні документи до Вас у зручний для Вас час.

Форма онлайн замовлення