Myvic Solutions LLC на AIM 2018

9-11 квітня 2018 р. у дубайському World Trade Centre відбувся черговий Annual Investment Meeting (AIM). Тема цьогорічного Форуму — “Зв’язок розвинутих та нових ринків через прямі іноземні інвестиції: партнерства для всеохоплюючого зростання та сталого розвитку”.

Синхронний переклад від International Translation Center Myvic Solutions LLC для ІІ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ ШОВКОВОГО ШЛЯХУ

1000+ учасників з 25 країн Європи та Азії і все це II Український форум Шовкового шляху “Ukrainian Silk Road Forum”. Наймасштабніша подія в сфері налагодження українсько-китайського партнерства відбулась в Києві 16 листопада 2017 року.

Міжнародний центр перекладів Майвік Солюшнс відвідав Київський Міжнародний Економічний Форум 2017

В столиці відбувся Київський Міжнародний Економічний Форум (КМЕФ), який вже вчетверте проходить в Україні. Під час Форуму всесвітньо відомі економісти, міжнародні й українські бізнесмени, представники найбільших фінансових організацій, політики і можновладці обговорювали українські та глобальні тренди, шукали шляхи вирішення проблем та діллилися власним баченням майбутнього вітчизняної та світової економіки.

VI Судовий форум

Судовий форум СУДОВА СИСТЕМА МАЙБУТНЬОГО: ПЕРСПЕКТИВИ, ІННОВАЦІЇ І ВИКЛИКИ, організований Асоціацією правників України, є одним із наймасштабніших та найвпливовіших заходів року на юридичному ринку країни. На гостей очікували виступи та презентації провідних юристів України та світу, науковців, суддів та прокурорів.

Синхронний переклад для Департаменту туризму

Метою проведення заходу «Kyiv — nice for MICE» було ознайомлення гравців туристичного ринку Києва з новими тенденціями в розвитку ділового та подієвого туризму в Європі і зосередження уваги на можливостях Києва в сфері MICE.

Якісний синхронний переклад на заході «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей»

Спільний зі Світовим банком проект МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» спрямований на підтримку реформування системи охорони здоров’я та націлений на досягнення трьох основних завдань: боротьбу з неінфекційними захворюваннями, з акцентом на профілактику; поліпшення якості та ефективності медичної допомоги; оптимізацію та реструктуризацію лікарень і амбулаторних послуг вторинного рівня.

Майвік Солюшнс – партнер фестивалю фантистичного кіно «BEST SCI FI»

23 лютого 2017 року в Україні розпочався показ фантастичних короткометражних фільмів «BEST SCI FI». До фестивалю увійшли кращі фільми останніх років з Іспанії, Франції, США, Хорватії, Ізраїлю. Переклад стрічок забезпечив Міжнародний центр перекладів «Майвік Солюшнс».

З Новим 2017 роком!

Колектив Міжнародного центру перекладів “Майвік Солюшнс” щиро вітає з Новим роком! Натхнення, здоров’я, добра вашим родинам, нехай щасливі миті життя наповнюють ваші серця! Добробуту, примноження як матеріальних, так і духовних благ! Посміхніться Новому 2017 року, і він посміхнеться Вам!

Шведська торгова й інвестиційна рада в Україні – рекомендаційний лист

Шведська торгова й інвестиційна рада в Україні Компанії ТОВ “Міжнародний Центр Перекладів “Майвік Солюшнс” Шведська торгова й інвестиційна рада в Україні (Business Sweden) виголошує подяку співробітникам компанії ТОВ “Міжнародний Центр Перекладів “Майвік Солюшнс” за надані послуги з синхронного перекладу під час Третього Шведсько-українського форуму з енергоефективності та чистих технологій, організованого Посольством Швеції в Україні спільно […]

Європейська Бізнес Асоціація +1

Європейська Бізнес Асоціація (EBA) – найбільш впливове та найчисельніше об’єднання бізнесу в Україні, створена у 1999 році за підтримки Європейської Комісії та працює, щоб дати своїм компаніям-членам можливість спільними зусиллями вирішувати питання та підвищувати рівень бізнес-індустрії України. З 2016 року Міжнародний Центр Перекладів МАЙВІК СОЛЮШНС увійшов до складу понад 900 компаній-членів Європейської Бізнес Асоціації. Це тільки […]