Журнал – це періодичне видання, яке містить в собі багато інформації та деталей. Хоч він, на відмінно від газети, не так оперативно реагує на новини, про те відрізняється більшою повнотою викладення інформації та більшою увагою до деталей. Існують як друковані видання так і більш нові інтернет журнали. Вони містять у собі інформацію різних галузей життя, що є більш цікавим для читача і складним для перекладача такого журналу. Над підготовкою журналу до публікації працює ціла команда, яка складається із професіоналів різних галузей. Саме томі під час здійснення перекладу журналу необхідне залучення часто не одного перекладача, а цілої команди, яка б змогла якісно та за мінімальні терміни виконати замовлення.

В основному інформація викладається у доступному для широкого кола читачів форматі. Під час виконання такого замовлення застосовується художній переклад, оскільки саме він є характерним для такого типу викладення інформації. Часто статті журналів мають багато деталей, емоцій та переживань автора. Тому літературний переклад повинен бути виконаний на високому рівні, щоб в повній мірі відобразити зміст перекладеної інформації. Для ефективного перекладу ми залучаємо велике коло спеціалістів, які можуть швидко та якісно виконати переклад.

Наші спеціалісти за мінімальний термін та ціну виконують такі переклади. Вартість надання таких послуг залежить від обсягів, тематики та термінів виконання завдання. Ми готові виконати термінові замовлення за мінімальні строки.  Журнали набули великої популярності серед читачів різних країн. Тому виникає саме потреба розповсюдження журналів, як продукту, не лише на території  системи мовлення оригіналу але і за її межами. На даний час переклад журналів став невід’ємною частиною успішності журнальної справи по всьому світі.

На сьогоднішній день ми працюємо по багатьох містах України та виконуємо закордонні замовлення швидко та якісно. Не лише найбільші міста України, такі як Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Харків, Запоріжжя, Вінниця мають свої періодичні видання тому ми працюємо з усіма містами України. Вартість наших послуг вас приємно здивує.

Оскільки журнали – це періодичні видання, що систематично потребують перекладів, то ми надіємось на плідну та довгу співпрацю. Тому відклики про нашу роботу дуже важливі для нас та саме вони слугують основою для нашого розвитку та удосконалення.

Форма онлайн замовлення