Книги – невід’ємна частина розвитку будь-якого суспільства на всіх етапах його розвитку. Книги з’явилися ще за довго до існування держав в сучасному вигляді. Розвиток написання книг забігає в далеке минуле, спочатку вони писалися на шкурах тварин, дерев’яних та глиняних дощечках, пізніше на папірусі, а потім на папері.   Друк книг на папері вимагає значних матеріальних затрат. З розвитком технологій з’явилась можливість книги розповсюджувати в електронному форматі, що стало більш зручним та економічно вигіднішим. Про те і це не стало кінцевою точкою книжкової індустрії. Тоді у світі появились аудіокниги, що потребують менше матеріальних затрат, розповсюджуються в інтернет просторі, а саме головне не вимагають зорового контакту з текстом, що сприймаються під час слухового контакту навіть не читача а слухача і аудіозапису. Це також вирішує проблему людей з вадами зору, що не можуть сприймати книги за допомогою зорового контакту. Та і для людей без вад це дуже зручний спосіб сприйняття тексту книги.

Популярність таких книг визвала необхідність їх перекладу. Переклад аудіокниг – це поєднання зазвичай усного та письмового перекладу, що необхідне для отримання якісного продукту. Зазвичай  такий переклад умовно ділиться на два етапи, перший це письмовий переклад тексту записаного на аудіо плівці, та наступного – запису тексту перекладеної книги на аудіо плівку.

Саме такий вид перекладу дуже часто здійснюється двома перекладачами, один з яких здійснює письмовий переклад, а інший виконує функції і перекладача і диктора здійснюючи запис перекладу на плівку.  Такий вид перекладу відноситься до художнього перекладу. Літературний переклад аудіокниг потребує повного розуміння перекладачем сюжету, подій та емоцій, що передає автор.

Наша команда має всю необхідну базу для виконання таких перекладів. Ми навіть готові виконати термінові переклади.     Учасники Майвік Солюшинс практикують свою діяльність по різним містам України, а саме: Києві, Одесі, Дніпропетровську, Донецьку, Харкові, Запоріжжі, Вінниці.  Наші ціни вас приємно здивують. Остаточну вартість вашого замовлення ви можете дізнатись у наших представників за контактами вказаними на сайті.

Ми сподіваємось на плідну та довгу співпрацю, тому відклики про нашу роботу є дуже важливим аспектом розвитку нашої компанії.

Форма онлайн замовлення