За статистикою найчастіше в бюро перекладів звертаються за нотаріальним перекладом паспорта. Провести паспорт нотаріально необхідно, щоб змінити громадянство, при необхідності проведення банківських операцій за кордоном, оформлення віз і т.д.
Нотаріальний переклад закордонного паспорта потрібен і громадянам, які виїжджають для укладення шлюбу за кордон. Переклад іноземного паспорта з нотаріальним посвідченням необхідний громадянам зарубіжних країн, що мають ділові контакти в Україні та відкриває тут спільні фірми. Звертаємо увагу громадян країн СНД, що мають наміри отримати українське громадянство: у більшості випадків переклад паспорта з нотаріальним засвідченням доцільно робити в Україні, так як вам все одно необхідно буде перевести печатки і штампи вже завіреного документа.
Зовні процедура перекладу паспорта з нотаріальним посвідченням виглядає просто. Нотаріус повинен завірити переклад паспорта, поставивши на підпис перекладача свою печатку. Звичайно, завірення перекладу паспорта можна виконати в нотаріальній конторі, проте складність полягає в тому, що нотаріус повинен бути повністю впевнений у професіоналізмі перекладача, що виконав переклад паспорта. Для нотаріального завірення перекладу паспорта потрібно також, щоб перекладач підписав виконаний ним переклад паспорта у присутності нотаріуса. Зрозуміло, що нотаріальна контора, частіше за все, не може виконати даних умов.
Як перевести паспорт нотаріально, як правильно оформити переведення паспорта, знають фахівці нашого бюро перекладів. Звертаємо вашу увагу, за прийнятою міжнародній практиці легалізація паспорта проводиться не для оригіналу, а для його копії. Слід зробити копію паспорта, перевести її нотаріально (тобто перевести з усіма печатками, підписами і штампом нотаріуса) і, відповідно до правил підшити її до копії паспорта. Нотаріальний переклад паспорта, в тому числі і закордонні паспорти, і іноземного паспорта ми можете зробити в нашому агентстві перекладів. Фахівці нашого центру перекладів виконають переклад паспортів з будь-яких, самих рідкісних мов.
У нашому бюро перекладів працюють висококваліфіковані перекладачі, тому процес переклад паспорта з нотаріальним посвідченням не займе у вас багато часу (зазвичай процедура займає всього декілька годин)

Форма онлайн замовлення