Література один із вагоміших видів мистецтва, який заслуговує на особливу увагу. Цей вид мистецтва безпосередньо пов’язаний із сприйняттям та розумінням мови написання. Тому літературний переклад є досить необхідним та користується попитом на даний час. Художній переклад прози займає одне із перших місць у літературному перекладі.            Одним із видів художніх творів, що потребують перекладу належить повістям. Повість – це прозовий твір, якій наділений якостями епічного, можливий і у вигляді віршів, але віршовані повісті зустрічаються досить рідко, який характеризується однолінійним сюжетом, а за об’ємом охоплення життєвих подій та явищ і глибиною їх розкриття займає проміжне місце між оповіданням та романом. Крім обсягу, повість відрізняється від оповідання більш розгорнутішим сюжетом, збільшеною кількістю другорядних персонажів, більш повною та глибшою їх характеристикою, а також наявністю описів. Відміності повісті від роману менш явні. Схожі вони за засобами зображення, предметом зображення, розкриттям характерів. Як і в романі та оповіданні, важливу роль у повісті відіграє голос розповідача або автора.

Повість передає велику кількість сюжетів, емоцій, персонажів, що також важливо під час перекладу на іншу мову. Саме наповненість повісті сюжетом тотожним сюжету оригіналу та передача всіх тонкостей, що передаються автором оригіналу є основною метою перекладача.

Перекладач пере за все повинен проникнутись сюжетом і тільки тоді він зможе передати всі моменти повісті. Тому лише знання мови за мало для якісного художнього перекладу прози. Перекладач в якомусь розумінні стає автором, тому дана завдання під силу лише висококваліфікованим, високоосвідченим та досвідченим перекладачам.

Команда Майвік Солюшинс – це саме та команда яка якісно, швидко та за доступною ціною зможе це втілити у життя. Вартість наших послуг вас приємно здивує.  Перш за все наша команда працює для клієнта, тому відклики про нашу роботу займають провідне місце у плані нашого розвитку та удосконалення. Наші перекладачі здійснюють переклади у таких містах України, як: Київ, Донецьк, Запоріжжя, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Вінниця. Ми також можемо виконати замовлення і в інших містах України.

Професіонали Майвік Солюшинс готові взятися за термінові замовлення, що ніяким чином не вплине на якість зробленої роботи. Для отримання детальної інформації ви можете у зручний для вас час звернутися за контактами вказаними на нашому сайті. Будемо раді вам допомогти та швидко і якісно виконати ваше замовлення.

Форма онлайн замовлення