5 причин вчити мови

Якщо ви зачаровані культурою іншої країни або плануєте оволодіти іноземною мови для роботи або школи, вивчення нової мови принесе вам довічні пільги. Технології та глобалізація надають можливості  взаємодіяти з іншими людьми по всьому світу, як ніколи раніше. Якщо ви мало знайомі з іншою мовою, ось п’ять причин, чому вивчення іноземних мов може вам сподобатися:

 1. Навчання ніколи не було простішим
  У минулому, мовні ентузіасти відвідували офіційні класи або шукали когось, хто готовий запропонувати приватні уроки або мовний обмін. Сьогодні ж, ви можете вивчати мови, не виходячи з вашого будинку завдяки телебаченню, програмному забезпеченню та Інтернету.
 2. Розуміння інших культур
  Після того, як ви зрозумієте мову, почнете розуміти її культуру. Ви мали можливість читати або чути про іншу країну, але володіння відкриває двері до її народу. Розуміння може показати тобі зарубіжні книги, фільми або музику – навіть вашу улюблену оперу. Ви можете почуватися більш комфортно прийнявши в гості іноземного студента по обміну або іноземних  туристів.
 3. Поліпшення іноземної екскурсії
  Карти та путівники вказують вам на туристичні визначні пам’ятки, але місцеві жителі можуть допомогти вам знайти найкращі місця в глушині. Коли ви можете розмовляти наче рідною мовою, люди менше бояться говорити з вами і більш схильні  допомогти вам, що також може стати в нагоді під час надзвичайних ситуацій.
 4. Стати більш цінним у роботі
  Компанії все більше діють в справах з міжнародними клієнтами, збільшуючи потребу для працівників з різними мовними навичками. Вас можуть попросити поїхати за кордон, щоб закрити операцію або поліпшити відносини з клієнтами. Від цього ви отримуєте не тільки оплачувану поїздку в іншу країну, ви збільшуєте свою цінність, і призводить до більш широких  можливості в майбутньому. Якщо ви переводите документи, пишете  листи іноземним замовникам або інтерпретуєте важливу розмову, вільність  в іншій мові дає вам перевагу  в роботі.
 5. Тримайте ваш розум зайнятим
  Вивчення нової мови вимагає запам’ятовування і повторення до затвердження нових слів і фраз в пам’яті. Ставши студентом знову також підсилює ваше розуміння вашої рідної мови.. Прості методи властиві навчанню будуть тримати ваш розум моторним, а ваші навички гострими.

Світ став менше, а ваш контакт з іноземними мовами буде продовжувати рости. Ви можете розглянути вивчення мов, як веселе хобі або підтримка зв’язку з мінливим світом навколо вас, але ваша нагорода приходить тоді, коли ви можете зв’язуватися з іншими культурами.

Перекладач Міжнародного Центру Перекладів “Майвік Солюшнс”
Світлана Рахнянська

 
 
0 ответы

Ответить

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *