BMW відкликає мільйон автомобілів з Північної Америки

Автоконцерн BMW видав відкликання приблизно на мільйон автомобілів в Північній Америці через дві окремі проблеми, які, на його думку, підвищують ризик пожежі.

Одна з проблем впливає на моделі BMW 3 серії з 2006 по 2011 рік, які, як кажуть, містять проводки, які можуть спричинити перегрів седанів класу люкс.

Інше проблема включає неправильний нагрівач клапана, встановлений в деяких моделях 2007-2011 років.

BMW заявив, що дилери замінять несправне обладнання безкоштовно.

Фірма планує повідомити власників у грудні.

Кожна проблема потенційно впливає близько на 700 000 транспортних засобів, згідно з повідомленням на сайті Національної адміністрації з безпеки дорожнього руху.

Але BMW заявив, що остаточний показник, ймовірно, буде менше 1,4 мільйона, через накладання.

Більшість автомобілів були продані в США. Автоконцерн не повідомив, чи відкликання стосується автомобілів, що знаходяться за межами Північної Америки.

BMW заявив, що спостерігає за проблемою електропроводки, яка впливає на систему опалення та кондиціонування повітря, починаючи з 2008 року.

“Електропроводка, яка перегрівається, може призвести до розплавлення електричних з’єднувачів та збільшення ризику виникнення пожежі, навіть якщо автомобіль є без нагляду”, – заявила фірма.

У трьох випадках було зафіксовано травми у 2015 році та четвертий інцидент у вересні, відповідно до звіту про відкликання. Після зустрічі з американськими регуляторами в жовтні, фірма вирішила добровільно відкликати автомобілі.

Автоконцерн BMW заявив, що спостерігає за питанням нагрівання клапанів з 2009 року. Він не отримував повідомлень про травми.

Відкликання через нагрівання клапана включає такі автомобілі, як 530i, X3 та Z4 3.01si.

 
 
0 ответы

Ответить

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *