Чим відрізняється Гаазька конвенція від Мінської конвенції?

Гаазька і Мінської конвенції – яка між ними різниця?

 
 
4 ответы
 1. Irene_
  Irene_ says:

  Відповідно до Гаазької конвенції на документах, виконаних компетентними органами однієї держави і призначених для використання на території іншої держави, ставиться спеціальний штамп (апостиль). Підпис, печать або штамп, що проставляються на апостилі компетентним органом, не потребують ніякого подальшого завірення чи легалізації, а документ, на якому проставлений апостиль, може використовуватись в будь-якій із країн-учасниць Гаазької конвенції.
  Відповідно до Мінської конвенції – легалізація та проставлення апостилю не є необхідними.

  Відповіcти
 2. Nastya
  Nastya says:

  Irene, так, вірно. Але якщо підійти з іншої сторони, то вони відрізняються і назвою, і місцем проведення,і часом, і учасниками)))

  Відповіcти
 3. Михаил
  Михаил says:

  А щоб ви зробили, якби Вам потрібно було поставити апостиль на документі, який Вам буде потрібен в країні, яка є учасницею Мінської конвенції (на приклад в Російській Федерації – певний навчальних заклад запросить апостиль на Ваших документах про освіту, а наше мін освіти не може це зробити). Як би ви діяли в даній ситуації?

  Відповіcти
  • Irene_
   Irene_ says:

   Михайле, уточніть, будь ласка, чому Мін. освіти України не може поставити апостиль?

   Адже саме воно відповідає за проставлення апостилю на документах, виданих у школах, університетах, інститутах та інших підвідомчих навчальних закладах(атестати, дипломи, додатки до них, залікові книжки, навчальні програми тощо). РФ федерація входить до переліку країн, які потребують лише одного апостилю. З цього випливає, що для подачі документів в науковий заклад РФ необхідно проставити на них апостилю в Мін. освіти України та здійснити їх нотаріальний переклад.

   Відповіcти

Ответить

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *