Gmail автоматично перекладає електронні листи, які надсилаються адресатові нерідною йому мовою

Вже в 2009 році система  Google Mail запустила свою програму перекладу для новин і електронних листів. Через 3 роки розробник зможе точно визначити, які вимоги були поставлені до перекладача, як і ким був зроблений переклад, і хто, наприклад, користується ним в першу чершу. Стара версія перекладача повинна була активуватися за допомогою кнопки, хоча вже з самого початку вона бездоганно перекладала на десяток різних мов світу. Як стало відомо лише з офіційного блогу Gmail, існує лише 3 нові функції в дослідженнях електронної пошти, які в майбутньому стануть постійними функціями в акаунті  Google Mail. Функції перекладу ще раз будуть вдосконалені. Нова функція “Smart Mute” і розділи будуть допрацьовані.

Додаток Google Перекладач надзвичайно корисний, і його можна безкоштовно завантажити для операційних систем Android та iOS. За допомогою цього додатку можна перекладати тексти на різні мови. Є функція, яка подобається нас найбільше – можливість перекладу з фотографій, зроблений в реальний час з мобільного телефону.

Функції перекладу

Лише з допомогою перекладача Google пошукова система Google може автоматично розпізнавати всі листи, які не перекладені спеціальною мовою, перекладати і пересилати їх. Щоб використовувати сервіс для перекладу у верхній частині листа додали вкладки меню. Тут, наприклад, з’являється повідомлення «Мова цієї сторінки- англійська. Чи потрібно її перекласти?». При цьому є можливість натиснути кнопку «Переклад» або «Ні». При налаштуванні, навіть є можливим автоматично безперервно перекладати веб-сторінку або електронний лист, який написаний, наприклад, російською, англійською чи китайською. Також Google впевнений, що звісно ж переклади  передаються зашифрованими, і кожен може за бажанням обрати, використовувати цю функцію чи ні. 

Функція заголовку «Tweak»

Наступна функція присвячена рядку заголовку в браузері. Техпідтримка Google Mail назвала всю строку заголовку «Tweaks», яка власне змінила порядок рядку заголовка в браузері. Ця функція дозволяє швидше і простіше оформлювати перевірену вхідну пошту. До того ж, в режимі оффлайн чітко видно, отримала людина, чи ні нові листи.

Функція «Smart Mute»

Під функцією «Smart Mute» Google має на увазі непомічені вхідні листи. Йдеться про листи, які користувач начебто не помічає, однак, ці розмови просто виділяються. Щойно користувач буде позначений, як прямий отримувач через «То» або «СС», листи одразу ж з’являються в скринці. Завдяки функції «Smart Mute» зникають надокучливі повідомлення від минулих адресатів, і користувачу швидко повідомляється про справді важливі або цікаві вхідні листи.

Функції, які зникнуть в майбутньому

Як є загальноприйнято, після запуску нових функцій, техпідтримка Google Mail прибрала зі своєї програми застарілі і мало використані функції і трошки впорядкувала полицю з усіма гаджетами і функціями. Одночасно із підключенням 3 нових функцій, зникли такі речі, як гра «Old Snakey», програма «Mouse Gestures», переміщені вікна, програма «Custom Data Formats», електронна пошта, нагадування про непрочитані повідомлення, попередній огляд повідомлень, а також функція про надходженя повідомлення, яке висвічується на екрані.

 
 
0 ответы

Ответить

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *