Майвік Солюшнс – партнер фестивалю фантистичного кіно «BEST SCI FI»


23 лютого 2017 року в Україні розпочався показ фантастичних короткометражних фільмів «BEST SCI FI». До фестивалю увійшли кращі фільми останніх років з Іспанії, Франції, США, Хорватії, Ізраїлю. Переклад стрічок забезпечив Міжнародний центр перекладів «Майвік Солюшнс».

Роботи здивували своєю яскравістю та незвичним поглядом на актуальні проблеми нашого світу. Космічні подорожі, пригоди в часі, штучний інтелект та сила уяви – такі сюжети зібрали глядачів на перегляді кіно. Відвідувачі мали змогу насолодитись фантастикою в поєднанні з елементами комедії, драми та жахів, де було порушено теми кохання, сім’ї, психології стосунків.

Ми – представники «Майвік Солюшнс» – мали нагоду відвідати показ фестивалю кіно, який викликав у нас масу емоцій. Фантастичний жанр дозволяє зануритись у глибини уяви, породжуючи найсвіжіші думки та ідеї. Також ми насолодились результатом нашої праці, водночас оцінивши його. Сподіваємось на подальше партнерство в подібних заходах, так як нам завжди приємно слугувати посередником між мистецтвом і його вірним сприйняттям.

Ануш Бегларян, перекладач

 
 
0 ответы

Ответить

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *