Азербайджан — найбільша країна Закавказького регіону. Відносини України й Азербайджана регулюються підписаними договорами про культурний обмін: спортивні змагання, спільні наукові конференції, творчі проекти. Розвивається співпраця між університетами двох країн, відбувається обмін делегаціями. В обох країнах проходять Дні культури України в Азербайджані і Дні культури Азербайджану в Україні. Ефективно налагоджується співпраця у туристичній сфері, що вилилось у створення програм співпраці Криму з Азербайджаном.

Активно розвивається співробітництво між вищими навчальними закладами двох країн, зокрема, на сьогоднішній день в Україні, на базі Міжрегіональної академії управління персоналом функціонує Українсько-азербайджанський інститут соціальних наук ім.Гейдара Алієва, що співробітничає з Азербайджанським міжнародним університетом і Бакинським державним університетом, який, у свою чергу, налагодив контакти з такими навчальними закладами України: Вінницьким національним технічним університетом, Київським національним технічним університетом та ін.

В обох країнах приділяється велика увага виданню книг відомих українських і азербайджанських письменників та поетів з відповідними перекладами. Так, у 2008р. спільними зусиллями ПУ в АР і БСУ вперше виданий “Українсько-азербайджанський навчальний словник”, “Азербайджансько-український і українсько-азербайджанський розмовник”, “Збірник українських пісень”. Бакинським слов’янським університетом також був здійснений переклад на азербайджанську мову брошури “Голодомор 1932-1933р. в Україні – геноцид українського народу”.

Протягом останніх років відмічається стійкий високий інтерес молоді Азербайджану до здобуття вищої освіти в Україні – загальна кількість студентів з Азербайджану в українських вишах у 2012/2013 навчальному році досягла 4035 осіб.

Тож допомогу в подоланні мовного бар’єру азербайджанців в Україні, перекладу літературних творів, історичних публікацій – щоб глибше зрозуміти культуру і традиції обох народів – Ви завжди зможете знайти в Міжнародному центрі перекладів “Майвік солюшнс”, який вже багато років працює на українському ринку перекладацьких послуг. І саме тут Вам допоможуть виконати переклади з азербайджанської мови на українську чи російську та з української чи російської на азербайджанську.

А ще в Центрі недорого можна зробити усні чи письмові переклади будь-якої складності, тому що у нас працює дружна команда дипломованих перекладачів, які мають відповідну кваліфікацію та високий професійний рівень знань, що і допомагає виконувати переклади текстів, документів на будь-яку тематику, літературну, офіційно-ділову, публіцистичну, технічну, медичну та багато інших.

До Ваших послуг також якісний юридичний та нотаріальний переклад, апостиль та легалізація документів на території України.

Зекономить Ваш час терміновий переклад, який ми виконуємо швидко та за помірну вартість.

Наші представництва відкриті у багатьох містах України, таких як: Київ, Вінниця, Харків, Одеса, Запоріжжя, Донецьк, Дніпропетровськ, тож замовити переклад у нашому Центрі перекладів стало ще зручніше та вигідніше.

Ви будете приємно здивовані нашими цінами, а також особливою програмою лояльності для постійних клієнтів.

Ви не пошкодуєте, що звернулись до нас, адже Міжнародний центр перекладів “Майвік солюшнс” вчасно та професійно виконає Ваше замовлення, а свої враження, відгуки та коментарі Ви можете залишити безпосередньо на нашому сайті.

Форма онлайн замовлення