Німецька мова належить до германської групи мов, і в дещо споріднена з нідерланлською, дацькою та англійськими мовами. Німецька мова являється державною мовою не лише Німеччини а і Австрії, Швейцарії, Бельгії та Люксембургу. Німецька мова займає друге місце після найрозповсюдженішої англійської мови. Це найвідоміша та найпопулярніша європейська мова у наш час. На німецікій, другій за кількістю після англійської, написана велищезна кількість наукових праць, художніх творів та різноманітних публіцистичних статтей.

Така популярність та розповсюдженість німецької мови безпосередньо впливає на попит перекладів з німецької на українську, російську та з української чи російської на німецьку.  Оскільки на німецькій мові написані і художні твори, і наукові статті і публіцистичні статті і наукові праці виникає необхідність галузевої спеціалізації таких перекладів. Наприклад літературний переклад потребує творчого потенціалу перекладача, переклад документів – досконалого володіння терміномогією тієї галузі в якій складений відповідний документ, наукові праці – знань даної науки та відповідної термінології. Можна зробити висновок що кожний переклад індивідуальний і потребує залучення спеціаліста перекладача який зможе найкраще його виконати, тобто якісно, швидко та з найменшими втратами особливостей оригіналу.

Переклад тексту з німецької чи на німецьку потребує залучення перекладачів які мають відповідну кваліфікацію. Майвік Солюшинс у своїй команді має перекладачів німецької мови, які відповідають всім необхідним умовам якісного виконання перекладу.

Наша команда виконує замовлення по всій Україні, на даний час найбільше ми працюємо по таких містах України: Київ, Вінниця, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Харків, Запоріжжя. Про те ми не обмежені територіальними рамками, тому готові виконати замовлення будь-якого міста України та закордону.  У нас ви можете замовити терміновий переклад, який наші перекладачі підготують за мінімальний термін і з максимальною якістю, за дуже приємну ціну.

Ми працюємо для клієнтів, тому відклики про нашу роботу ви зожете знайти на нашому сайті і залишити свої, що для нас буде дуже приємним. Вартість кожного окремого замовлення ви можете дізнатись зв’язавшись з нами за контактними даними вказаними на сайті.

Для нас немає нічого неможливого! Ми працюємо сім днів в тиждень 24 години на добу, якщо це необхідно клієнту. Ми залучаємо найкращих перекладачів німецької мови. Тому замовивши у нас будь-який переклад ви можете не сумніватись в його якості. Ми робимо якісно і недорого що дуже важливо на даний час.

Також якщо вам потрібно проставити апостиль чи легалізувати документи разом з їх перекладом ми виконаємо це якісно, швидко і за дуже привабливою вартістю.  Звертайтесь до нас і ми зможемо вам допомогти у вирішенні ваших питань та виконати будь-який переклад включаючи термінові переклади, особливо складні термінологічно переклади, великі об’єми перекладів текстів, документів, літератури, наукових праць та багато іншого.

Форма онлайн замовлення