Світ не стоїть на місці жодної секунди. Постійно відбуваються якісь зміни на Землі. Кожна сфера життя знаходиться у динамічному розвитку, що створює необхідність обміну інформацією між народами світу. Оскільки на Землі налічується приблизно 6000-7000 (точну кількість встановити на даний час неможливо за незначних та невизначених відмінностей між діалектами однієї і тієї ж мови) то можна стверджувати, що без перекладу з однієї мови на іншу вільне спілкування між народами різних мовних систем неможливе.

Взагалі мова – це найважливіший засіб спілкування та пізнання. Якщо розглядати більш з технічної сторони то це сукупність звуків та символів, за допомогою яких мова виконує свої основні функції. До таких функцій слід віднести комунікативну, пізнавальну, інформаційну, когнітивну та виражальну. Ми можемо зробити висновок, що мова це невід’ємна частина нашого життя і їй необхідно приділяти достатньо уваги.

Перше місце за кількістю носіїв мови у Світі займає англійська мова. Вона належить до германської групи мов. Виникла вона приблизно ще у 5 столітті, та пройшла певні етапи встановлення. Іншими словами її називають мовою міжнародного спілкування, що не могло залишитись без нашої уваги. Англійська мова є досить поширеною визнаною другою мовою у різних країнах Світу.

Переклади з англійської мови на російську чи українську та навпаки є досить поширеними замовленнями в Україні. Це пояснюється тим, що англійська мова, як ми раніше зазначали, це мова міжнародного спілкування і її знання просто необхідне у сучасному світі.

Про те знання англійської на розмовному рівні є недостатнім для перекладу офіційних зустрічей, документів. Саме такі випадки потребують залучення професіоналів перекладачів. Майвік Солюшинс спеціалізується на таких перекладах, ми з легкістю виконуємо як усні так і письмові переклади з англійської на російську чи українську та з російської чи української на англійську.

Наша команда складається з професійних перекладачів з відповідною кваліфікацією, що якісно перекладуть документи, а також допоможуть виконати юридичний та нотаріальний переклад.  В нас злагоджена система, яка допоможе також швидко проставити апостиль чи легалізувати необхідні документи на території України.

Ми не дорого зможемо перекласти документи як у Києві так і в Вінниці, Харкові, Одесі, Запоріжжі, Донецьку, Дніпропетровську та і у інших містах. Такий переклад часто має елементи літературного перекладу. Ми зможемо зробити такий переклад не дорого та швидко.  Ви також можете замовити в нас терміновий переклад, ми виконаємо його за найменші можливі терміни та гроші. Наші ціни вас приємно здивують.

Ми працюємо на ринку послуг перекладів вже довгий час, та розуміємо, що клієнт є основним елементом нашої успішної діяльності. Саме тому ваші відклики про нашу роботу, які ви можете безпосередньо залишити на нашому сайті, стають основою нашого подальшого розвитку та удосконалення.

Форма онлайн замовлення