Франція — одна із найпривабливіших країн західної Європи, країна з багатою історією, чудовими краєвидами, безліччю архітектурних та історичних пам’яток, а також з бездоганною культурою кулінарного мистецтва. Недарма Франція і досі є найвідвідуванішою та найпопулярнішою серед туристів країною світу, її столиця — місто Париж — стало, відповідно, найбільш туристичним містом, а символ Франції – Ейфелева вежа — безперечним чемпіоном світового туризму.

Французька мова — одна із найбільш мелодійних і найніжніших у світі. Серед романської групи мов вона посідає третє місце у світі за кількістю мовців, пропустивши вперед лише іспанську та португальську, а нещодавно займала 11-ту сходинку серед найуживаніших мов світу. Це й не дивно, адже французькою розмовляють, за різними підрахунками, від 70 до 128 млн. людей.

У багатьох спільнотах і міжнародних організаціях, на кшталт Європейського союзу та Організації Об’єднаних Націй, французька мова є адміністративною або й взагалі офіційною (ООН), нею користується населення багатьох держав Карибського басейну та Африки, а кількість держав, у яких французька є офіційною мовою, сягає 29! Непоганий привід задуматися над вивченням французької мови, адже її знання (як і в цілому іноземних мов) відкриває перед людиною безліч цікавих перспектив, чи то у кар’єрному плані, чи в культурному або освітньому.

Дані Французької академії, яка здійснює регулювання та аналіз поширення і вживання французької мови, говорять самі за себе: на сьогоднішній день французька мова посідає друге місце у світі за популярністю вивчення у якості іноземної мови, і на разі кількість людей, справді здатних говорити французькою — близько 200 мільйонів!

Блискучий результат, досягнення якого не обійшлося без роботи Міжнародного товариства Альянс Франсез, однією із головних задач якого є поширення сфери впливу французької мови у світі, та яке має понад тисячу представництв по всьому світу, зокрема і в Києві.

В зв’язку з цим, переклади з французької мови на українську, російську та навпаки стають все більше популярними в Україні, та є одним із найпоширеніших видів замовлень і у нашому Міжнародному центрі перекладів “Майвік солюшнс”. Ми залучаємо до виконання перекладів професійних перекладачів, які з легкістю виконають як усні, так і письмові переклади з французької  на українську чи російську, та з української чи російської на французьку.

Наша команда складається з дипломованих перекладачів-професіоналів з відповідною кваліфікацією, які недорого та якісно виконають переклад текстів, документів будь-якої складності.

Також Ви можете замовити:

  •             юридичний та нотаріальний переклад;
  •             апостиль та легалізація документів на території України;
  •             літературний, технічний та інші види спеціального перекладу;
  •             терміновий переклад.

Зверніться у найближче до Вас відділення Міжнародного центру перекладів “Майвік солюшнс” (Київ, Вінниця, Харків, Одеса, Запоріжжя, Донецьк, Дніпропетровськ) та переконайтеся у нашій професійності, індивідуальному підході до кожного клієнта, а також у привабливих цінах на наші послуги.

А після отримання якісного та вчасно виконаного замовлення — запрошуємо Вас залишити відгук про нашу роботу безпосередньо на нашому сайті.

Форма онлайн замовлення