Угорська мова – рідна мова угорців, яка належить до фіно-угорської сім’ї мов і складає угорську групу разом з мовами ханти і мансі. Історія виникнення мови сягає періоду 2500-2800 років тому, коли вона тільки почала формуватися, зокрема у північно-східній частині Уральських гір, в місцях поселення найдавніших предків сучасних угорців, що і зумовило її спорідненість із мансійською і хантийською мовами.

Хоча писемність угорців і основана на модифікованому латинському алфавіті, та через чималу кількість запозичень із найрізноманітніших інших мов, зокрема з тюркських та іранських, а також англійської, французької, німецької та італійської; маючи внаслідок цього складне відмінювання дієслів та іменників — угорську мову вважають однією із найскладніших у світі!

Ця мова є офіційною не тільки в Угорщині, але і в Європейському союзі (з 2004 року); значні групи населення, які розмовляють угорською, є у сусідніх Румунії та Словаччині, а також в Україні на території Закарпаття, де угорці складають найчисельнішу частину національних меншин.

Україна з Угорщиною мають не тільки спільний кордон, але і тісні політичні, культурні та торговельні зв’язки. Угорська Республіка (після 1997 року — Угорщина) однією  з перших визнала державну незалежність України. Це сталося одразу після оголошення результатів Всеукраїнського референдуму 1 грудня 1991 року.

Цікавим є той факт, що перше посольство, яке відкрилося у столиці незалежної України після референдуму було посольством Угорської Республіки, а першим дипломатичним представництвом України за кордоном стало посольство України в Угорщині, відкрите вже 24 березня 1992 року!

Незважаючи на досить складну специфіку структури угорської мови, Міжнародний центр перекладів “Майвік солюшнс” протягом тривалого періоду роботи у сфері перекладацьких послуг неодноразово допомагав своїм клієнтам виконувати переклади з угорської мови на українську, російську та навпаки. Наші дипломовані перекладачі у стислі терміни зроблять усний чи письмовий переклад з угорської мови на українську чи російську, та з української чи російської на угорську.

Дружна команда професіоналів-перекладачів окрім різних видів перекладу (літературного, медичного, технічного та ін.) допоможе Вам виконати юридичний та нотаріальний переклад, також ми недорого зробимо переклад текстів, документів      будь-якої складності.

Наші спеціалісти також якісно виконають будь-який спеціальний (художній, фінансовий та інший) переклад, а за необхідності допоможуть проставити апостиль та провести легалізацію документів на території України.

Також до Вашої уваги терміновий переклад, який ми виконаємо швидко та за помірну вартість.

Зверніться у найближче до Вас відділення Міжнародного центру перекладів “Майвік солюшнс” (Київ, Вінниця, Харків, Одеса, Запоріжжя, Донецьк, Дніпропетровськ) та переконайтеся у нашій професійності, індивідуальному підході до кожного клієнта, а також у привабливих цінах на наші послуги.

Ми працюємо на ринку послуг перекладів вже довгий час та розуміємо, що клієнт є основним елементом нашої успішної діяльності. Саме тому Ваші відгуки про нашу роботу, які Ви можете залишити безпосередньо на нашому сайті, стають основою нашого подальшого розвитку та самовдосконалення.

Форма онлайн замовлення