Японія – це країна, що швидко розвивається і викликає до себе значний інтерес. Вона являється острівною країною та найбільш технологічно розвиненою країною Світу. Державною мовою Японії є японська мова, що має дуже цікаву історію виникнення та структуру. У світі налічується близько 130 мільйонів її носіїв, що серед всіх мов посідає не далеке 9 місце.

Оскільки технологічний розвиток у Японії є найкращим у Світі, то дана держава викликає велике зацікавлення. Щоб зрозуміти певний народ необхідно вивчити його мову. Саме через мовне спілкування можливе перейняття технологічного досвіду та і не тільки технологічного.

Співпраця з Японією потребує документообігу та елементарного спілкування. Оскільки вивчити всі мови світу не реально зазвичай це відбувається із залученням перекладачів, які саме здійснюють переклади з японської мови на російську чи українську або з української чи російської на японську.

Необхідність таких перекладів не оминула і Україну. Ми, як молода перспективна команда, яка йде в ногу з часом не залишились осторонь таких потреб. Майвік Солюшинс залучила кращих перекладачів японської мови, які якісно можуть виконати будь-яке замовлення.

Наші перекладачі допоможуть вам у виконанні літературного перекладу, перекладу документів, юридичного чи нотаріального перекладів. Ми працюємо швидко та якісно, тому ви можете розраховувати на швидке виконання термінових замовлень та на їх високу якість.

Вартість наших послуг залежить від багатьох факторів, тому остаточну ціну ви можете дізнатись у наших представників зв’язавшись з нами за контактними даними вказаними на сайті. Ми приймаємо різноманітні замовлення. Ми працюємо для клієнта тому виконуємо переклади швидко, якісно та недорого.

Також наші співробітники допоможуть проставити апостиль чи легалізувати документи за найкоротші можливі терміни та мінімальну ціну. На нашому сайті ви можете залишити відклики про якість надання нами послуг та ознайомитись з думкою, що склалася у наших клієнтів після співпраці з нами.

Наші представництва розміщені у найбільших містах України, а саме: у Києві, Вінниці, Запоріжжі, Одесі, Донецьку, Дніпропетровську, Харкові. Але ми необмежені територіальними рамками тому виконуємо замовлення з будь-якої точки світу та широко співпрацюємо з міжнародними компаніями.  Працюючи з нами ви можете бути впевнені у професійності наших перекладачів, адже всі вони мають необхідну кваліфікацію, високий рівень знань та не один рік досвіду у сфері перекладацької діяльності.

Ми допоможемо вам виконати найскладніші переклади, як усні так і письмові, ми з легкістю перекладемо великі обсяги залучивши найкращих знавців японської мови.

Форма онлайн замовлення