Литовська держава представлена у багатьох міжнародних організаціях, а головна мета зовнішньої політики Литви — збереження дружніх відносин із сусідніми державами та інтеграція до європейських та євроатлантичних структур.

Литовсько-українські відносини стабільно, динамічно розвиваються починаючи з 1994 року, коли був підписаний Договір про дружбу і співробітництво. Сьогодні Литва є одним з активних прибічників вступу України до ЄС і НАТО. Така підтримка України є складовою частиною політики сучасної Литви.

Литовська мова – офіційна мова Литви та одна із офіційних мов Європейського союзу. Литовською мовою розмовляє близько трьох мільйонів чоловік в Литві і близько 170 тис. за її межами. Вона відноситься до балтійської групи індоєвропейської сім’ї мов, а за походженням близька до сучасної латиської мови.

Взагалі, чим довше перебуваєш в Литві, тим все більше відкриваєш для себе певну спорідненість литовської з українською. Можливо, є у них якісь спільні прадавні витоки, хоча, поза сумнівом, ці мови взаємодіяли впродовж історії. Побутує думка, що різниця в мовах в першу чергу визначається різницею в озвученні понять – різницею слів.

Також є важливою тема спільної діяльності обох країн – вивчення спільної культурної спадщини із залученням істориків, науковців тощо. Приділяється увага навчанню дітей литовського походження в Україні.

Відповідно, постає питання перекладу літературних творів, історичних публікацій, щоб якнайповніше зрозуміти культуру і традиції обох народів. І тут на допомогу завжди зможе прийти Міжнародний центр перекладів “Майвік солюшнс”, який вже багато років працює у сфері перекладацьких послуг саме для того, щоб допомогти Вам виконати, зокрема, переклади з литовської мови на українську чи російську та з української чи російської на литовську.

Також в Центрі недорого виконають усні чи письмові переклади текстів, документів будь-якої складності. У нас працює дружна команда дипломованих перекладачів, які мають відповідну кваліфікацію та високий професійний рівень знань, що і допомагає виконувати в тому числі і спеціальні види перекладів: літературний, офіційно-діловий, публіцистичний, технічний, медичний та багато інших.

Якщо ж необхідно якісно виконати юридичний та нотаріальний переклад, проставити апостиль та провести легалізацію документів на території України, то будь ласка, ми завжди до Ваших послуг.

Терміновий переклад виконуємо швидко та за невелику вартість. Зверніться у найближче до Вас відділення Міжнародного центру перекладів “Майвік солюшнс” (Київ, Вінниця, Харків, Одеса, Запоріжжя, Донецьк, Дніпропетровськ) та замовте будь-який переклад будь-якої тематики — і отримайте професіонально та вчасно виконане замовлення.

Наші ціни відрізняються своєю помірністю, а для постійних клієнтів діє програма бонусів та знижок.

Свої враження, відгуки та коментарі Ви можете залишити у нас на сайті задля нашого постійного подальшого розвитку та вдосконалення.

Форма онлайн замовлення