Республіка Польща — мальовнича країна, що розташовується у Ценральній Європі і межує із сімома європейськими країнами, зокрема і з Україною. Шляхи наших країн тісно переплітаються ще з часів Речі Посполитої і до сьогодення як в історичному плані, так і в торговельному, культурному, освітньому і в багатьох інших.

У наш час стосунки між Україною та Республікою Польща найбільш активно  проявляються на міжнародному рівні, що включає в себе співпрацю у галузі міжнародної політики, зокрема європейської інтергації, в якій Польща завжди виступала нашим другом та надійним партнером, та економіки.

Тому не дивно, що українців у Польщі проживає від 300 до 350 тисяч; вони становлять тут одну з найбільших національних меншин, пращури якої споконвіку проживали в історичних областях Лемківщини, Холмщини та інших. Наші земляки, перебуваючи в чужій країні, щоденно пам’ятають про свої корені та дбають про національні інтереси – тут діють українські громадські організації, українознавчі факультети відкриті у багатьох вищих навчальних закладах, видається газета «Наше слово» українською мовою.

До речі, хоч українська і польська мови відносяться до різних груп — західнослов’янської та східнослов’янської — наші міжмовні зв’язки є дуже давніми; мови зазнали впливу на рівні фонетики, морфології та лексики не лише у говірках на межі мов, але й на літературному рівні, оскільки їхній розвиток часто був паралельним. У зв’язку з цим польська мова отримала низку українських запозичень, а до української мови увійшли деякі польські слова. Також кожна з мов передавала іншій власні фразеологічні звороти, що не могло не вплинути на подібність української і польської мов навіть на рівні звукового сприйняття.

Міжнародний центр перекладів “Майвік солюшнс”, ідучи у ногу з часом, та у зв’язку із постійним поглибленням та розширенням різного роду співпраці із країнами Європи, зокрема Польщею, пропонує своїм клієнтам послугу з перекладу з польської мови на українську, російську та навпаки.

Наші дипломовані перекладачі у стислі терміни виконають переклад (усний чи письмовий) з польської мови на українську чи російську, та з української чи російської на польську.

Дружна команда професіоналів-перекладачів із багаторічним досвідом роботи окрім різних видів перекладу (літературного, медичного, технічного та ін.) допоможе Вам виконати юридичний та нотаріальний переклад, також ми недорого та якісно зробимо переклад текстів, документів  будь-якої складності.

Крім цього, звернувшись до Міжнародного центру перекладів “Майвік солюшнс”, Ви можете замовити інші послуги, такі як апостиль та легалізація документів на території України, а також терміновий переклад, який  ми виконаємо швидко та за помірну вартість.

Співпрацювати з нашим центром перекладів стало ще зручніше та вигідніше, оскільки наші представництва тепер відкриті у багатьох містах України: Київ, Вінниця, Харків, Одеса, Запоріжжя, Донецьк, Дніпропетровськ та інші.

Наші ціни Вас приємно здивують, а для постійних клієнтів діє гнучка система бонусів на знижок.

Основна мета нашого центру перекладів — задоволені клієнти та багаторічна двостороння співпраця з кожним із них. Ваші відгуки про роботу Міжнародного центру перекладів “Майвік солюшнс”, які Ви можете залишити на нашому сайті, стають основою для нашого постійного розвитку та самовдосконалення.

Форма онлайн замовлення