Російська мова – це одна із найпоширеніших слов’янських мов, а також вона вважається однією з найпоширеніших мов Світу взагалі. Оскільки, як і українська мова вона належить до слов’янських мов, то між ним дуже багато спільного та схожого. Про те вони відрізняються фонетикою, лексикою та морфологією.

Російська мова займає передове місце серед мов поширених в Інтернеті, а саме входить до десятки найпопулярніших мов Інтернет простору.  Дуже часто люди припускаються помилки стверджуючи, що українська та російська мови однакові, що в подальшому викликає виникнення непорозумінь в процесі перекладу з української на російську та з російської на українську. Це переш за все стосується перекладів документів. Оскільки такі переклади потребують точності та максимальної відповідності перекладу оригіналу. Такий переклад не допускає елементів, які характерні літературному перекладу.

Майвік Солюшинс складається лише з професіоналів, які швидко, якісно та недорого зможуть виконати переклади з будь-якої мови, в тому числі з російської на українську та навпаки. Оскільки російська мова досить поширена і в Україні часто виникає необхідність перекладу російськомовних документів складених на території України на державну мову, оскільки це передбачено законодавчими актами України.

Схожість мов часто стає основної причиною неповного, а в подальшому і неякісного перекладу. Оскільки наша команда направлена на якісне виконання поставлених замовлень, ми за прийнятними цінами та за найменші строки виконуємо замовлення якісно та точно

Ми також виконуємо юридичні та нотаріальні переклади. Наша команда працює по багатьох містах України, а саме: у Києві, Одесі, Запоріжжі, Дніпропетровську, Донецьку, Вінниці та і у інших містах.

Замовити послуги перекладу ви можете безпосередньо на нашому сайті або зв’язавшись з нами за контактами вказаними на сайті. Ми займаємось як перекладом різноманітних текстів так і перекладом складних документів. Відклики про нашу роботу ви можете знайти на нашому сайті, а також залишити свої. Нам дуже важлива ваша думка. Ми перед за все працюємо для клієнта, тому готові виконати термінові переклади за мінімальний можливий час та ціну.

Звернувшись до нас ви гарантовано отримаєте якісний переклад, оскільки наші перекладачі дуже відповідально відносяться до кожного замовлення та клієнта. Ми сподіваємось на плідну, якісну та довгу співпрацю. Ми зможемо вам допомогти. Чекаємо ваших замовлень та відкликів про роботу.

Форма онлайн замовлення