Мова — це невід’ємна частина нашого життя, важливий засіб спілкування, передачі інформації та пізнання світу в цілому. Ми живемо у такий час, коли динамічність розвитку нашого суспільства дуже висока, світ постійно змінюється, стрімко набирають обертів наукові відкриття, технічний прогрес крокує по Землі небувалими темпами… І щоб встигнути за цими змінами або, ще краще, стати їх частиною, для досягнення мети у кар’єрному чи професіональному плані житель XXI сторіччя повинен бути не тільки грамотним спеціалістом у своїй області, а й знавцем декількох іноземних мов — засобу обміну інформацією, знайомства з передовим досвідом фахівців з інших куточків світу, навчання, підвищення свого професіонального та особистого рівня знань.

Цікавою у цьому контексті є китайська мова, що посідає перше місце у світі за кількістю мовців (1,2 мільярда осіб) і є офіційною мовою декількох країн південно-східної Азії: Китайської Народної Республіки, Китайської Республіки (Тайвань), Сингапуру; має безліч широковживаних діалектів та є однією із шести офіційних і робочих мов Організації Об’єднаних Націй.

Китайську мову вже починають називати однією із найпоширеніших і найбільш вживаних мов недалекого майбутнього, перелік вишів та спеціалізованих шкіл по її вивченню в Україні постійно зростає, зацікавлення молоді у вивченні китайської мови з кожним роком тільки збільшується, що не могло не позначитись на роботі нашого центру перекладів.

Тому переклади з китайської мови на українську, російську та навпаки є дуже поширеним замовленням як в Україні в цілому, так і у нашому Міжнародному центрі перекладів “Майвік солюшнс”. Ми залучаємо до виконання замовлень професійних перекладачів, які з легкістю виконають як усні, так і письмові переклади з китайської на українську чи російську, та з української чи російської на китайську.

Наша команда складається з дипломованих перекладачів-професіоналів з відповідною кваліфікацією, які якісно перекладуть документи, а також допоможуть виконати юридичний та нотаріальний переклад.

Ми працюємо за налагодженою системою, яка допоможе також швидко та  за помірну вартість проставити апостиль чи легалізувати необхідні документи на території України.

Представництва нашого центру працюють як в Києві, так і у Вінниці, Харкові, Одесі, Запоріжжі, Донецьку, Дніпропетровську та в інших містах України.  Ми зможемо зробити будь-який переклад недорого та швидко, починаючи з  літературного перекладу і закінчуючи технічним.

За необхідності Ви також можете замовити в нас терміновий переклад, ми виконаємо його за найкоротший термін, а наші ціни вас приємно здивують.

Для нашого Міжнародного центру перекладів “Майвік солюшнс” клієнт є основним елементом успішної діяльності. Саме тому ваші відгуки про нашу роботу, які ви можете залишити безпосередньо на нашому сайті, стають основою нашого подальшого розвитку та удосконалення.

Форма онлайн замовлення