Myvic Solutions LLC на AIM 2018

9-11 квітня 2018 р. у дубайському World Trade Centre відбувся черговий Annual Investment Meeting (AIM).

Тема цьогорічного Форуму — “Зв’язок розвинутих та нових ринків через прямі іноземні інвестиції: партнерства для всеохоплюючого зростання та сталого розвитку”.

В ньому взяли участь більш ніж 19 тис. власників бізнесів та інвесторів з 141 країни.

Україна була активною у Інвестиційному хабі АІМ: саме тут відбулися знайомства та перемовини з топ-інвесторами та інвестиційними фондами. На стенді України, спеціально облаштованому для проведення зустрічей, тривала вся щоденна робота, персонал стенду допомагав членам делегації зустрітися з потрібними людьми. Робоча зустріч відбулась з оргкомітетом WORLD EXPO 2020 – найбільшої світової виставки, до якої готується Дубаї. Для нашіх бізнесменів це можливість обговорити потенційну участь їх компаній у підготовці до події та у її проведенні, адже кошторис будівництва та підготовки до WORLD EXPO 2020 – 19 млрд дол.

Також заплановане проведення спеціальної української події – Vecherya, де 150 почесним гостям АІМ буде представлено країну та її провідних бізнесменів. Українська делегація обов’язково візьме участь у гала-вечері Global Investment Awards в Armani Hotel Dubai – масштабному нетворкінгу з делегатами Форуму та інвесторами.

Ольга Король, представник від нашої компанії, відвідала цей захід! Вона бачила все на власні очі та особисто спілкувалась з інвесторами з інших країн.

Дуже дякуємо організаторам за цю дивовижну подію!

 
 
0 ответы

Ответить

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *