Бюро перекладів «Майвік солюшнс» разом з школою іноземних мов «Prime School» успішно працють в галузі навчання іноземним мовам з 1999 року.

На додаток до розповсюджених мов таких, як: англійська, німецька, французька, італійська, іспанська, португальська в нашому закладі Ви зможете вивчити чеську, польську, болгарську, сербську, українську, російську, білоруську, угорську, фінську, молдавську, румунську, датську, норвезьку, шведську, естонську, грецьку, турецьку, японську, китайську, корейську, в’єтнамську, арабську, перську, іврит та інші.

Досвідчені українські викладачі академій і університетів Києва та фахівці з Великої Британії, Сполучених Штатів Америки та інших держав світу викладають у нашому закладі. Заняття можуть проводитись як в учбових класах закладу, так і на території компанії.

Працюють ранкові, денні та вечірні групи (кількість студентів в групі 6-8 осіб). Можна займатися напів-індивідуально (група з 2-х осіб) або у міні-групі (від 3 до 5 осіб). Індивідуальні заняття проводяться за гнучким графіком.

Пропонуються загальні та інтенсивні програми і тренінги.

Існує семиступенева система рівнів знань:

початковий;
елементарний;
нижче середнього;
середній;
вище середнього;
просунутий;
професійний;
Тривалість кожного рівня – 3 місяці.

Матеріали: ефективне поєднання найкращих західних підходів, зокрема комунікативного, що представлений видавництвами “Longman”, “Oxford University Press”, “Prentice Hall”, “Heinemann”, із інтенсивними методиками, розробленими болгарськими фахівцями (Лозанов) та удосконаленими Московським центром Китайгородської з інтенсивних методик.