Ліцензування – це один із засобів регуляторного впливу держави на суб’єктів господарювання, що займаються певними видами господарської діяльності.

Діяльність, що підлягає ліцензуванню чітко встановлена та передбачена нормативними актами держави. Саме такі акти встановлюють процедуру ліцензування. Ліцензуванню підлягає і медична діяльність, що передбачено нормами права.

Це певний врегульований та чітко встановлений процес, що гарантує належне здійснення та реалізацію суб’єктом ліцензування певного виду господарської діяльності. Це перш за все діяльність яка потребує певної кваліфікації, яка не підсилу будь-якому пересічному громадянину.

Для отримання ліцензії особа повинна подати чітко встановлений та вичерпний перелік документів до органу ліцензування, що наділений від імені держави проводити процедуру ліцензування та в результаті відповідності всім критеріям видавати документ, що дає змогу займатися такою діяльністю. Цим документом є ліцензія.

Часто документи для ліцензування потребують перекладу, що створює певні труднощі при їх подачі до відповідних органів. Про те на даний час це не є проблемою, адже створено массу бюро медичних перекладів, що займаться виключно медичними перекладами, та бюро перекладів, що спеціалізуються на різних видах перекладів.

Оскільки переклад медичних документів досить схожий з перекладом і інших документів, то такий переклад може виконати перекладач, що має достатні навики та кваліфікацію при цьому залучаючи працівників медицини, що в повній мірі володіють медичною термінологією.

Ми взмозі виконувати такі переклади як в звичайному режимі так за необхідності виконувати і термінові переклади. Звичайно термінові переклади дещо різняться за ціною із звичайними перекладами. Тому для уточнення вартості наших послуг вам достатньо звернутися за контактними данами, що вказані на сайті до нашого представника, що надасть вам всю необхідну інформацію та відповість на всі питання, що вас турбують.

Наші представництва розміщенні по всій Україні а саме у Києві, Одесі, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Запоріжжі, Вінниці. Ми готові виконати замовлення що надійде з будь-якої точки України та Світу.

З відзивами про нашу роботу ви можете ознайомитись на нашому сайті, а також за бажання залишити свої. Оскільки нам дуже важлива ваша думка то мив рахуємо всі ваші побажання та зауваження.

Форма онлайн замовлення