Людина любить комфорт. Саме тому вона не завжди готова читати великі книги з метою отримання певної інформації. Також буклети, що мають не дуже презентабельний вигляд та порівняно не велику кількість інформації, не приносять людині бажаного ефекту та результату. Брошура – це друковане періодичне або одноразове видання, яке являє собою чотири і більше аркушів (але не більше 48) які скріплені між собою скріпкою або ниткою. Зазвичай брошура це видання у тонкій обкладинці, що досить суттєво здешевлює друкування таких виданні.

Її компактність та відносна економічна доступність досить виграшні фактори на ринку. Також вона досить презентабельна, та може стати прикрасою книжкових полиць.

Брошури є популярними у різних сферах суспільного життя. Оскільки медицина одна із найважливіших сфер життя людини то досить популярними є медичні брошури.

Та обмеження, що виникає у результаті не володіння читачами мовою викладу породжує необхідність здійснення перекладу. Медичний переклад потребує високої кваліфікації перекладача як у сфері мовознавства так і у володінні медичною термінологією. Переклад медичних брошур не можна ототожнити з перекладом медичної документації, оскільки такі видання містять більше наукової інформації ніж офіційної.

Саме наша команда готова швидко та якісно здійснити переклад будь-якої складності та об’єму. Ми також готові взятися за терміновий переклад.

Оскільки ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного замовлення зважаючи на різноманітність необхідних перекладів та особливості їх виконання, то дізнатися кінцеву вартість наших послуг ви можете зв’язавшись з нашим представником за контактними даними що вказані на сайті. Наші ціни вас приємно здивують.

Ми працюємо не лише в Києві, а також і у Вінниці, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі, Запоріжжі, Харкові.

Відзиви про нашу компанію та рівень надання нами послуг ви можете знайти на нашому сайті, а також залишити свої зауваження та побажання.

Нам важливий кожний клієнт та його побажання, тому для якісного виконання послуг перекладу ми залучили найкращих перекладачів України, та залучаємо кваліфікованих працівників галузі якої стосується переклад, в тому числі професійних медиків з багаторічним стажем роботи та високою кваліфікацією у медицині. Саме тому замовивши у нас переклад ви можете не турбуватись за якість перекладу а також за наявність відповідної кваліфікації у наших перекладачів, що підтверджується відповідними дипломами, сертифікатами та роками плідної практики у сфері перекладацької діяльності.

Форма онлайн замовлення