Дозвільна система – це система органів держави, що уповноваженні видавати дозвільні документи, а саме ліцензії та патенти на право зайняття певним видом діяльності.

Ліцензування медичної практики в Україні з’явилось досить давно, що в свою чергу свідчить про важливість даного питання. Опрацювавши дані МОЗУ ми можемо стверджувати що кожного року велика кількість медиків подає документи на отримання ліцензії на право зайняття медичною практикою, отримують такі ліцензії та немала кількість вносять деякі зміни, що відображаються в ліцензійних документах.

Такі ліцензії мають безстрокову дію, проте діють на відповідній території вказаній в ліцензії.

Останнім часом все популярнішими стали звернення до перекладачів, бюро перекладів та перекладацьких компаній про необхідність медичного перекладу, до якого саме і входить переклад медичних ліцензій. Такий переклад в основному називають перекладом медичної документації, оскільки ліцензія це документ та безпосередньо стосується медицини.

Про те для здійснення такого роду перекладу не потрібно створення окремих бюро медичних перекладів, адже документи такого дозвільного характеру більш споріднені із офіційними документами ніж з медичними.

Тому наша команда в складі найкращих перекладачів України швидко та якісно зможе виконати такий переклад як в Києві так і в Вінниці, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі, Запоріжжі за досить низькими цінами.

Якщо вам необхідно терміново виконати переклад ми зможемо це зробити, що ніяким чином не вплине на якість такого перекладу.

Вартість наших послуг вас приємно здивує своєю демократичністю.

Нам важливо, щоб всі наші клієнти були задоволені рівнем нашого професіоналізму та рівнем надання послуг. Тому на нашому сайті ви можете залишити відзиви про нашу роботу, які в майбутньому ми переглянемо та врахуємо в процесі свого удосконалення. Нам важливий кожний клієнт, тому під час роботи ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного окремого клієнта.

Звернувшись до нас ви отримаєте якісний переклад швидко, якісно та недорого.

Форма онлайн замовлення