Медицина одна із найважливіших наук у світі. Головне в житті – це здоров’я. Часто людина піддається певним хворобам, які потребують діагностування та лікування. Найперше необхідно виявити порушення в організмі пацієнта, в подальшому діагностувати їх, провести необхідне обстеження, встановити діагноз, та призначити лікування. Про те призначення лікування далеко не заключний етап лікування пацієнта. Необхідно слідкувати за змінами в організмі, динамікою позитивних та негативних зрушень, результатами аналізів та змінами в них.

Досить часто лікування певних хворих не можливе у певній країні оскільки потребує певних спеціалістів, медичної техніки, препаратів що є лише закордоном,  у певній клініці.

Реєстраційна картка має декілька видів, про те всі вони є сталими і мають чітку структуру. Саме реєстраційна картка містить необхідні відомості про пацієнта, діагноз, місце проживання, контактні дані пацієнта а також найблищих родичів,  деколи також може містити дані про аналізи, про протікання хвороби у пацієнта. Форми таких реєстраційних карток затверджені Наказами Міністерства охорони здоров’я.

Оскільки, як ми раніше зазначали, лікування не завжди може проводитись в країні де заведена реєстраційна картка виникає потреба перекладу реєстраційної  картки пацієнта.

В загальному такий переклад називається медичний переклад. Про те він містить особливості перекладу медичної документації, що потребує чіткості та найвищої відповідності перекладу оригіналу, оскільки річ йдеться про життя людини.

Такий переклад – це велика відповідальність, яка лягає на плечі перекладачів таких карток. Такий переклад можна доручити лише найкращим перекладачам, які є професіоналами своєї справи, тобто досконало володіють мовами оригіналу та перекладу та, що не менш важливо, володіють медичною термінологією на високому рівні.

Наша команда – це команда професійних перекладачів, що підтверджується необхідними дипломами, сертифікатами, роками плідної практики та позитивними відзивами про нашу діяльність клієнтів.

Наші ціни вас приємно здивують, оскільки ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного замовлення то кінцеву вартість ви можете уточнити та узгодити у нашого представника, зв’язавшись з ним за контактними даними вказаними на сайті.

Ми приймаємо замовлення з будь-якого куточку України та Світу. Наші представництва розміщені у найбільших містах України, а саме у Києві, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Запоріжжі, Вінниці, Одесі.

Ми також готові виконати для вас терміновий переклад за найменші терміни та з найвищою якістю.

Форма онлайн замовлення