Медична техніка має таке ж важливе значення як і медичні препарати та медицина в цілому. Саме відповідність нормам якості медичної техніки гарантує належне її застосування та ефективність її використання.

Сертифікація медичної техніки проводиться лише після державної реєстрації. Сертифікація є підтвердження відповідності продуктів до стандартів української якості.

Сертифікаціє – це досить довгий та складний шлях, що потребує значних затрат сил. Проходження даного шляху дає можливість експорту медичної техніки закордон, а також її розповсюдження по території України.

Для можливості продавати медичні засоби та медичну техніку отримання сертифікату відповідності є необхідною умовою.

Така необхідність викликає потребу здійснення перекладів медичної документації.

Для отримання якісного перекладу не обов’язковою умовою є залучення спеціалізованих бюро медичних перекладів. Для якісного перекладу вам достатньо звернутись до компанії, що професійно спеціалізується на перекладах, а також залучає спеціалістів відповідних необхідних галузей.

Медичний переклад – це специфічний переклад, що потребує залучення перекладача, а також спеціаліста відповідної галузі. Тому наша компанія для галузевих залучає і спеціалістів відповідних галузей, в тому числі і працівників медицини, що досконало знаються на термінології відповідної галузі.

Наша команда розміщена не лише в Києві, ми маємо представництва і у Харкові, Дніпропетровську, Донецьку, Одесі, Запоріжжі, Вінниці, та і у інших містах України.

З нашими цінами ви можете ознайомитись на нашому сайті або дізнатись вартість зв’язавшись з нашим представником.

Ми також готові виконувати для вас термінові замовлення, які виконаємо швидко та якісно.

Переклад сертифікатів якості медичної техніки – це перш за все переклад офіційного документа, що потребує чіткості, лаконічності та високого професіоналізму.

Нам важливий кожний клієнт та його думка, тому ви маєте змогу залишити відзиви про нашу роботу безпосередньо на нашому сайті.

Звернувшись до нас ви можете бути впевнені у якості наших перекладів, що підтверджується високою кваліфікацією наших перекладачів, що підтверджена відповідними дипломами та роками плідної праці у галузі перекладацької діяльності.

Форма онлайн замовлення