Відповідно до Наказу Міністерства охорони здоров’я медпрепарати підлягають сертифікації. Сертифікація якості медикаментів для міжнародної торгівлі необхідна для створення належних умов та можливостей для експорту вітчизняних медпрепаратів закордон, які повинні відповідати відповідним міжнародним умовам та стандартам.

В результаті проведення сертифікації медпрепарату за заявою заявника заявник отримує сертифікат лікарського засобу, що видається Держлікслужбою України та містити всі описані якості медпрепарату. Такий сертифікат видається лише після повного та якісного вивчення всіх властивостей товару, та є підтвердженням відповідності якості на іноземному ринку.

Отримання такого сертифікату дає можливість реалізовувати та використовувати лікарські засоби як на території України так і за її межами.

Саме використання таких сертифікатів за межами України створює необхідність перекладу їх на інші мови, що під силу не лише спеціалізованим бюро медичного перекладу, що не дуже популярні в Україні, а і перекладацьким компаніям, що досить популярні та розповсюджені на території України.

Медичний переклад має свої особливості, тому наша компанія для досягнення найкращих результатів залучила не лише перекладачів а і працівників медицини,які досконало володіють термінологією.

Переклад медичних документів потребує досконалого володіння мовою оригіналу та мовою на яку здійснюється переклад, а також і термінологією що застосовується в таких документах.

Наша команда допоможе виконати вам і термінові замовлення за привабливою ціною та з високою якістю.

Звернутись до нас ви можете за контактними даними вказаними на сайті, або ж оформити замовлення безпосередньо на сайті.

Наші представництва досить розгалужені по території України, а саме в таких містах як: Київ, Вінниця, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Одеса.

З вартістю наших послуг ви можете ознайомитись на нашому сайті, або уточнити її безпосередньо у нашого представника.

Наша команда завжди рада вам допомогти, звернувшись до нас ви можете бути впевнені у якості перекладу, а також у відповідності кваліфікації наших перекладачів, що підтверджена відповідними дипломами та роками плідної практики у галузі перекладів.

Форма онлайн замовлення