Протез – це певний елемент який приєднується до тіла для компенсації відсутньої кінцівки чи іншої частини тіла. Протезування виникло ще у Стародавньому Єгипті про що свідчать знайдені в гробницях штучні елементи тіла.

Протезування застосовується у випадках необхідності  заміни втраченого чи пошкодженого органу а також і у косметичних цілях.

Оскільки протезування – це медичне втручання до тіла людини то протези потребують сертифікації, що підтверджувала б відповідність якості протезів встановленим вимогам, а також унеможливила б завдання шкоди здоров’ю особи яка піддається протезуванню.

Сертифікація – це чітко встановлений та регламентований державою процес, який вміщує в собі певні етапи для всебічного вивчення та дослідження об’єкту сертифікації.

Для отримання можливості розповсюдження протезів необхідно пройти процедуру сертифікації якості протезів. У випадку позитивного дослідження видається сертифікат якості протезів, що дає можливість використання таких об’єктів.

Оскільки вже давно знайомим є поняття експорту та імпорту у Світі, то і протези які виготовляються на території певної держави дуже часто експортуються виробниками.

При використанні таких об’єктів закордоном постає питання як особи що не володіють мовою викладу відповідного сертифікату. Тому необхідним є здійснення перекладу сертифікату якості протезів.

Даний переклад відноситься до медичного перекладу, оскільки містись медичну термінологію, також він є схожим із перекладом медичної документації, оскільки містить офіційну інформацію та видається лише уповноваженим на те органом влади.

Наша компанія хоч і не являється спеціалізованим бюро медичного перекладу готова швидко та якісно здійснити такий переклад. Це гарантується високою кваліфікацією перекладачів, що працюють у нас, а також тим, що ми залучаємо ще і спеціалістів певної необхідної галузі, в тому числі медицини, що досконало володіють термінологією. Ми також готові виконати термінові переклади.

Наша компанія не обмежена територіальними рамками тому ми готові взяти замовлення з будь-якого куточку Світу. Наші представництва розміщені у найбільших містах України, а саме: у Києві, Дніпропетровську, Донецьку, Харкові, Одесі, Запоріжжі, Вінниці.

Наші ціни вас приємно здивують. Безпосередньо із вартістю наших послуг ви можете ознайомитись на нашому сайті або дізнатись звернувшись до нашого представника.

Ми сподіваємось на довгу та плідну співпрацю, тому вам дуже важлива ваша думка. Відзиви про нашу роботу ви можете знайти на нашому сайті, а також залишити там свої.

Форма онлайн замовлення