Правило – основа налагодженого механізму функціонування будь-якого механізму. Таким механізмом може виступати як певний верстат, апарат, сім’я та і держава в цілому.

На початку зародження суспільства такими правилами виступали норми моралі, що регулювали  відносини у колі певної сім’ї, плем’я, королівства, князівства.

У момент виникнення держави у вигляді наближеному до її форми на сьогоднішній день постало питання організації функціонування такого великого та складного механізму. Було прийнято рішення про створення органів влади та прийняття правил, що іменувалися як норми права для збереження можливості дотримання порядку у даній державі.

По скільки кількість таких норм з часом зростала було вирішено поділити їх за галузями суспільного життя та зібрати у кодифіковані акти, що на даний час носять назву кодекси.

Кодекси – це кодифіковані акти, що складаються із системи норм, що регулюють певну сферу суспільного життя.

Кодекси досить зручні у використанні необхідних норм права громадянами країни на території якої вони діють. Про те у зв’язку із зростанням впливу зовнішньоекономічної діяльності на суспільство виникає потреба ознайомлення та використання вміщених в них норм і іноземними суб’єктами, що не завжди володіють мовою викладу кодексу.

В такому випадку виникає необхідність перекладу окремих статей кодексу на іншу мову, що потребує точності та високого професіоналізму особи, що виконує такий переклад.

Юридичний переклад вважається одним із найскладніших перекладів, що потребує не тільки знання мов, а і досконалого знання використовуваних юридичних термінів.

Ми вважаємо, що такий вид перекладу слід доручати лише професійним перекладачам, які мають необхідні навики та досвід роботи.

Саме такі перекладачі складають молоду та енергійну команду Майвік Солюшнс. Наші перекладачі готові виконувати переклади будь-якої складності за найкоротші терміни та найнижчу на ринку перекладів ціну.

Остаточну вартість послуг ви можете уточнити зв’язавшись з нами у зручний для вас спосіб. Також ми пропонуємо знижки постійним клієнтами чи при великому обсягу замовлення.

Наша команда готова надавати послуги у найбільших містах України, а саме : у Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Харкові, Львові, Запоріжжі, Вінниці, Одесі та виконувати термінові замовлення у разі необхідності.