Україна – демократична держава, що спрямована на захист прав та свобод громадян. В нашій державі та інших державах панує свобода вибору діяльності. Особа може вільно вибрати сферу бажаної діяльності. Розвиток держави, роздержавлення та розвиток економіки посприяли виникненню великої кількості юридичних осіб, що діють як на території України та і за її межами.

За законодавством України процедура реєстрації юридичної особи не може обійтися без затвердження статуту як основного установчого документу, що містить основні відомості про юридичну особу, сферу її діяльності, учасників, статутний фонд та багато іншого, що не заборонено законом.

Статут в основному складається професійними юристами за участі засновників. Він містить дуже важливу інформацію, що є основою діяльності юридичної особи як на території України так і за її межами.

Юридичні особи не обмежуються співпрацею з національними особами, вони співпрацюють, заключають договори та контракти і з іноземними контрагентами, що в свою чергу потребує залучення перекладачів.

Оскільки Статут це основний установчий документ, то без його перекладу майже не можливо уявити співпрацю з іноземними особами.

Даний документ містить багато термінів, основоположну інформацію про особу, тому його переклад можна довірити лише професійним перекладачам, які на високому рівні зможуть виконати такого роду юридичний переклад.

Сам переклад юридичних текстів та документів потребує чіткості, повної відповідності оригіналу та точності перекладу.

Це досить важливий вид перекладу, який під силу не всім перекладачам.

Саме ми можемо гарантувати виконання такого перекладу якісно, швидко та за досить привабливою ціною.

Вартість послуг наданих нами є конкурентною на ринку перекладацьких послуг як у Києві так і у Вінниці, Харкові, Одесі, Запоріжжі, Донецьку, Дніпропетровську.

У нас працюють найкращі перекладачі України, що виконують переклади швидко та якісно. Наша команда працює для вас, задоволеність наших клієнтів являється найвищою похвалою, що стимулює нас удосконалюватись.

Ми готові виконувати і термінові замовлення. Відзиви про нашу роботу ви можете знайти на нашому сайті, а також залишити свої зауваження та побажання.