Життя не стоїть на місці, щодня люди намагаються зробити його комфортнішим та простішим. У давні часи не існувала чіткого уявлення про населення на планеті та в окремій державі, а до того в племені. Люди народжувались, помирали що ніяким чином не фіксувалось в документах, що на той час були чимось нереальним та недосяжним.

Однак з розвитком суспільства виникла потреба чіткої фіксації членів громади, певної держави.

За законодавством України навіть ненароджена дитина має права, що захищаються державою. Але першочерговим юридичним фактом народження дитини є видача свідоцтва про народження, що являється офіційним документом, який в подальшому суттєво впливає на життя людини.

Саме свідоцтво про народження є документом, що видається уповноваженим органом держави на відповідному бланку та є основним документом дитини до отримання нею паспорта, а інколи і після отримання паспорту.

Та нерідко дитині приходиться змінювати країну проживання, у зв’язку із різними причинами. В такому випадку необхідною умовою реєстрації дитини у іншій країні, прийняття до дитячого садочку, школи чи при інших необхідних діях є професійний переклад свідоцтва про народження.

Такий переклад відноситься до юридичного перекладу, що потребує особливого високого професіоналізму перекладача.

Переклад юридичних документів та текстів є досить трудомісткими процесами, оскільки в такому випадку не достатньо досконалого знання мов перекладачем, такий перекладач має досконало володіти юридичними термінами, уважністю та точністю.

Майвік Солюшнс – це команда професіоналів, що готова перекладати документи та тексти будь-якої складності за найкоротші терміни та досить за привабливими цінами.

Вартість наших послуг ви можете віднайти безпосередньо на нашому сайті, а також уточнити її за контактними даними вказаними нами.

Оскільки ми працюємо для клієнтів то позитивні відклики про нашу роботу є найкращою похвалою для нас.

На даний час ми працюємо не лише у Києві, наші представництва працюють і у Вінниці, Одесі, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Запоріжжі.

Наша команда готова виконувати також і термінові замовлення, що ніяким чином не вплине на якість перекладу. Всі умови та деталі ви можете обговорити та уточнити зв’язавшись з одним із наших менеджерів за номерами вказаними на сайті.