Життя не стоїть на місці… Кожного дня ми дізнаємося щось нове, раніше нам невідоме. Це стосується усіх сфер нашого життя.

Суспільство стрімко розвивається та удосконалюється. Це стосується і сфери надання перекладацьких послуг в Україні.

Ми молода процвітаюча команда професійних перекладачів, яка готова в будь-яку мить прийти вам на допомогу.

На початку нашої робити ми працювали лише в Києві, але в силу нашого розвитку на даний час ми працюємо ще і у Вінниці, Харкові, Дніпропетровську, Донецьку, Херсоні, Одесі та Запоріжжі. Такий вибір місць розташування не випадковий, а зумовлений найбільшим потоком попиту на перекладацькі послуги. Про те ми жодним чином необмежені територіальними рамками, саме тому ми готові виконувати замовлення з будь-якої точки України та світу.

Життя наповнене не лише приємними моментами, але і інколи доводиться миритись із неприємностями, що дуже часто приносять в наше життя позитивні зміни.

До послуг перекладачів все частіше звертаються люби з необхідністю здійснити юридичний переклад. Такий переклад умовно поділяють на переклад юридичних документів та переклад юридичних текстів.

Щодо документів, то тими що найчастіше потребують перекладу це ті що встановлюють цивільні стани, а саме свідоцтва про шлюб, про розлучення та багато інших.

Якщо у вас виникла необхідність виконати переклад свідоцтва про розлучення то вам достатньо зв’язатись з нами і замовити його виконання.

Наші перекладачі за короткий термін виконають його для вас якісно та за дуже привабливими цінами. Вартість наших послуг перш за все залежить від складності перекладу та термінів його виконання. Ми готові виконувати термінові замовлення умови яких виможете уточнити у наших менеджерів зв’язавшись з ними.

Ми націлені на якісну та довгу співпрацю з кожним клієнтом. Підтвердженням цього ви можете вважати позитивні відзиви про нашу роботу з якими ви можете ознайомитись безпосередньо на нашому сайті.

Такий вид перекладів особливо трудомісткий і зазвичай потребує нотаріально завірення. Вам не доведеться окремо займатись нотаріальним завірення перекладу, адже наша компанія пропонує надання супровідних послуг, а саме таких як нотаріальне завірення чи легалізація документів.