Шлюб один із найдавніших інститутів цивільного законодавства, що виник та існував ще задовго до виникнення держави у сучасному вигляді. В давні часи шлюб розглядався як певний союз чоловіка та жінки для продовження роду. Такі союзи укладалися за безліччю причин та умов. В деяких країнах шлюби дозволялись лише між особами що належать до одного соціального прошарку. Так заборонялися шлюби між особами, що належали до князького, царського чи іншого високого роду з особами із робітничого класу.

На щастя такі обмеження залишились у далекому минулому. Інститут шлюбу чітко регламентований нормами цивільного законодавства, що у нашій країні знайшли вияв у кодифікованому акті, що носить назву – Сімейний кодекс.

У разі виявлення бажання чоловіком та жінкою заключити шлюб вони повинні подати заяву про свої наміри до відповідного державного органу, що наділений повноваженнями від держави. У випадку укладення шлюбу робиться відповідний запис про це у реєстрі, а подружжю видають офіційний документ, що засвідчує факт одруження – свідоцтво про шлюб.

Це документ відіграє не малу роль у житті громадян та є підставою виникнення як юридичних так і моральних прав та обов’язків подружжя.

Даний документ має юридичну силу не лише на території країни де його видали але і у інших країнах.

Про те, виникає необхідність перекладу такого свідоцтва у разі необхідності використання його закордоном.

У такому випадку необхідно звернутися до професійного перекладача, який якісно здійснить такий переклад, що відноситься до юридичного перекладу.

Переклад юридичних документів та текстів потребує особливої уваги та професійності, адже такі документи являються підставою виникнення, зміни чи припинення юридичних прав та обов’язків особи.

Ми готові виконати такий переклад якісно та за доступну ціну.

Ми розуміємо важливість такого перекладу для вас, тому забезпечемо конфіденційність вміщуваної інформації.

Відклики про нашу роботу ви можете знайти безпосередньо на нашому сайті а також залишити свої побажання та у разі наявності зауваження.

Ми працюємо у найбільших містах України, а саме у Києві, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Запоріжжі, Вінниці та Одесі.

Наша команда працює для клієнтів тому у разі необхідності ми готові виконувати термінові переклади вартість яких вас приємно здивує.

Звернувшись до нас ви можете бути впевнені у кваліфікації наших перекладачів, що підтверджена не лише відповідними дипломами а і роками успішної діяльності на ринку надання перекладацьких послуг.