Установчі документи – це основна внутрішня, локальна документація суб’єкта господарювання. Саме із їх виникненням та підписанням виникає сам суб’єкт господарювання. Без даних документів не можлива державна реєстрація юридичної особи, а отже і не можливо здійснювати будь-яку господарську діяльність.

Відповідно до законодавства до установчих документів відносять перш за все рішення про утворення або засновницький договір, а у випадках передбачених законом статут. В усіх цих документах повинні міститись відомості з найменуванням, місцезнаходженням, мета і предмет діяльності, органи управління, їх компетенція, порядок прийняття рішень, порядок формування майна та його розподілу.

Саме ці документи є основою у здійснені діяльності суб’єктом господарювання.

Вітчизняні суб’єкти господарювання не обмежуються співпрацею із суб’єктами господарювання заснованими та діючими на території України. Саме тому під час співпраці з іноземним суб’єктом господарювання виникає необхідність ознайомлення із установчими документами, що складені на мові відмінній від рідної мови іншої юридичної особи.

Саме в таких випадках необхідно здійснити кваліфікований переклад установчих документів.

Переклад таких документів відноситься до юридичного перекладу, що потребує залучення висококваліфікованих перекладачів з досконалими знаннями мов та юриспруденції, оскільки вони містять велику кількість юридичних термінів, що мають принципове значення.

Переклад юридичних текстів та документів має свої особливості, що в першу чергу полягають у необхідності високої точності, повної відповідності перекладу оригіналу.

Тому такий переклад можна довірити лише професіоналам з великим досвідом роботи.

Майвік Сольшинс складається із найкращих перекладачів України, які декілька років виконують найскладніші переклади у різних галузях, в тому числі і у юриспруденції, на високому рівні, якісно та швидко.

Наші професійні перекладачі готові виконувати найскладніші переклади за найкоротші терміни. Також у разі необхідності для вас ми готові виконати термінове замовлення за досить привабливими цінами.

Вартість наших послуг пропорційна якості наданого перекладу і є конкурентною на ринку перекладацьких послуг.

Ми працюємо у Києві, Запоріжжі, Дніпропетровську, Одесі, Вінниці, Донецьку.

З відкликами про нашу діяльність ви можете ознайомитись безпосередньо на нашому сайті, а також ви маєте можливість залишити там свої побажання та зауваження.