На сьогоднішній день коли держави прагнуть у товарно-грошове міжнародне товариство, налагоджена міжнародна та зовнішньоекономічна діяльність є необхідною умовою розвитку економіки.

Зовнішньоекономічна діяльність є однією із обов’язкових умов розвитку економіки та держави в цілому. Саме у момент виникнення необхідності здійснення такої діяльності виникло питання у якій формі буде матеріально виражатися домовленість між суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності.

За законодавством України зовнішньоекономічний контракт – це матеріально оформлена угода між іноземними контрагентами, суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності, що спрямована на виникнення, зміну чи припинення взаємних прав та обов’язків у зовнішньоекономічній діяльності.

Зазвичай такі контакти укладаються у простій письмовій формі між іноземними контрагентами.

Такий значний вплив зовнішньоекономічної діяльності на економіку в цілому породжує значну увагу до неї.

На даний час дуже часто виникає необхідність перекладу таких контрактів з однієї мови на інші. Оскільки вони містять положення що направленні на встановлення, зміну чи припинення взаємних прав та обов’язків то переклад таких документів можна довіряти лише професійним перекладачам.

Такий переклад відноситься до юридичного перекладу, що має свої особливості. Переклад юридичних текстів та документів потребує особливих професійних навичок та точності.

Саме наша команда високопрофесійних перекладачів завжди готова виконати найскладніші переклади швидко, якісно та за привабливою ціною.

Ми працюємо по всій Україні: у Києві, Запоріжжі, Донецьку, Дніпропетровську, Харкові, Вінниці та Одессі.

Про нашу діяльність ви можете ознайомитись на нашому сайті та залишити свої зауваження та побажання.

Вартість наших послуг пропорційна якості та швидкості виконання перекладу. Звернувшись до нас ви можете бути впевнені у професійності наших перекладачів, що підтверджується відповідними дипломами, роками плідної практики на ринку надання послуг перекладів та позитивними відзивами наших клієнтів.

Ми працюємо для вас, задоволеність наших клієнтів є найвищою нагородою для нас.