Що таке нотаріальне засвідчення документів?

Нотаріальне засвідчення документів – що це таке?

 
 
3 ответы
 1. Irene_
  Irene_ says:

  Нотаріальне засвідченням документів – це посвідчення нотаріусом документа, на якому є штамп державного або приватного нотаріуса.

  Нотаріальне засвідчення перекладів документів – це посвідчення достовірності підпису перекладача під перекладом без засвідчення копії документа, а також посвідчення вірності перекладу документу і його копії, тобто нотаріальне засвідчення вірності фотокопії та перекладу у присутності дипломованого перекладача у нотаріуса.

  Відповіcти
 2. Nastya
  Nastya says:

  Перекладений документ із нотаріальним засвідченням – це посвідчений нотаріусом переклад, на якому є штамп державного або приватного нотаріуса, що підтверджує підпис перекладача.

  Процедура оформлення нотаріального перекладу проста і зрозуміла: оригінал документу (або його нотаріальна копія) і переклад зшиваються в один документ, і в нижній частині останньої сторінки перекладу прописується фраза: «Цей переклад з української мови на англійську мову (або будь-яка інша мовна пара) здійснений мною, перекладачем (його прізвище, ім’я та по батькові)», і ставиться підпис перекладача.

  Нотаріус підтверджує вірність підпису і перевіряє його кваліфікацію (на підставі диплому про вищу освіту). На звороті останньої сторінки зшитого документу нотаріус друкує свій посвідчувальний напис і ставить свій підпис і печатку. Нотаріальну засвідчення перекладу здійснюється з дотриманням усіх встановлених вимог Міністерства Юстиції України і таке засвідчення неможливо здійснити у випадку, якщо в документі присутні виправлення, або він пошкоджений.

  Відповіcти
 3. Helen
  Helen says:

  Нотаріальне засвідчення документів, зокрема перекладів – це процес засвідчення нотаріусом підпису перекладача і того що переклад виконаний перекладачем, який поставив свій підпис є вірним, і відповідає тексту оригінального документу. Загалом нотаріальний переклад це певним чином знак якості виконаної перекладачем роботи і гарантія того що він виконаний на дійсно професійному рівні.

  Відповіcти

Ответить

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *