Синхронний переклад “Чорного лебедя” у Києві


10 жовтня 2016 рік Київ відвідав відомий американський вчений, математик, філософ Нассім Талеб, автор книг «Чорний лебідь», «Антикрихкість», «Обдурені випадковістю», який передбачив світову економічну кризу в 2008 році. Він провів семінар під назвою «Чорний лебідь: прогнозувати і перемагати в світі хаосу», організований у готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv за лінгвістичної підтримки Міжнародного Центру Перекладів Майвік Солюшнс (синхронний переклад Київ).

Професійна команда перекладачів забезпечила синхронний переклад заходу, присвяченого непередбачуваним подіям, які змінюють хід економіки та історії в цілому.

Автор розповів про теорію ризиків, які він називає «чорними лебедями». Саме вони впливають на фінансовий ринок і допомагають досягти успіху під час невизначеності. Також на семінарі була розкрита проблема прогнозування труднощів і отримання вигоди з хаосу. Сміливі ідеї Нассіма Талеба пояснюють багато процесів глобальної економіки, зокрема – є ефективними для підтримки зростання України в нинішніх невизначених умовах. Вони вчать нас ставати «антикрихкими».

На семінарі були присутні такі відомі особи, як Юлія Тимошенко, Борис Ложкін і багато інших. Всі гості заходу були захоплені свіжим світоглядом всесвітньо відомого фінансового гуру.

 
 
0 ответы

Ответить

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *