Вивчення корейської мови

Корейською мовою спілкується понад 70 мільйонів людей, переважно у Північній та Південній Кореї. Існує також певна кількість носіїв корейської мови у таких країнах як Сполучені Штати, Австралія, Канада та Японія. Абетка корейської мови налічує 28 символів, що використовуються уже сотні років. Ці символи жодним чином не схожі на західну абетку, характерну для англійської, французької, іспанської та інших мов. Це може виявитись відлякуючим фактором для людей, зацікавлених у вивченні корейської мови. Якщо ви солдат, дипломат чи просто хтось, хто зібрався у подорож до Південної Кореї, знання мови допоможе вам подолати культурні та комунікаційні бар’єри.

korean-flag

Існує декілька шляхів вивчення корейської мови на різних рівнях. Якщо ви вивчаєте корейську в коледжі або університеті, то отримаєте хороше знання абетки, читання, письма та усного спілкування мовою, що забезпечить ефективне спілкування з жителями Кореї та вашими корейськими колегами. Якщо ви плануєте кар’єру дипломата США, то існує ймовірність, що ваша робота приведе вас в Корею. Здатність спілкуватися з носіями мови допоможе отримати максимум досвіду від роботи на новій території. Ви будете кращим представником своєї країни, якщо проявите бажання вивчити місцеву мову. Ваша культурна уважність буде оцінена належним чином. Також, якщо ви плануєте працювати вчителем англійської як іноземної мови, вільне володіння корейською зробить ваш досвід проживання у країні приємнішим. Ви не лише вчитимете англійської корейських учнів, але й вчитиметесь від них.

Інший спосіб вивчення мови – це долучитись до інтенсивних мовних курсів, які можна знайти в місцевих коледжах або навіть онлайн. Інтенсивний курс корейської забезпечить розуміння базових фраз та змогу ставити прості питання. На додачу, ви ознайомитесь з корейським алфавітом, що на перший погляд може здатися дуже складним. Також можна замовити серію уроків. Ви вчите мову не шляхом запам’ятовування. Напротивагу, носії корейської мови ілюструють повсякденні ситуації, що дає вам змогу навчатися на практиці, використовуючи звукові технології комп’ютера. Ви отримуєте миттєвий результат, що, в свою чергу, є більш легким способом вивчення мови. Коли процес навчання менш напружений, ви здатні сприймати і накопичувати більше інформації. Таким чином, вивчення корейської мови вдбувається легше, ніж ви очікували.

Неважливо, чи ви зацікавлені у вивченні корейської мови задля власного розумового розвитку та насолоди, або ви робите це задля роботи дипломата чи учителя, змога говорити, писати та читати корейською мовою дає вам можливість спілкуватися з предстаниками іншої культури та, якщо ви працюєте за кордоном, робить ваш досвід спілкування з носіями мови менш напруженим. Немає нічого більш напруженого, ніж неспроможність спілкуватися у країні, де ви перебуваєте. Знання корейської усуне цю напругу та справить хороше враження на іноземних колег. Вміння спілкуватись корейською покращить вашу подорож та досвід роботи, адже ви будете розуміти життя і культуру Кореї, яка раніше здавалась вам такою загадковою. Вивчення корейської мови – це хороше інтелектуальне та особисте досягнення, що надасть багато професійних та культурних переваг.

 
 
0 ответы

Ответить

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *