Володіння діловою та розмовною англійською мовою допомагає вести бізнес

Світ людей, що живуть на Землі, прекрасний та неповторний, тому що він постійно знаходиться в русі. І лише мови націй, народностей великих та малих зберігають у пам’яті події давніх часів. Карта світу показує назви океанів, морів, протоків, гір та річок, і одразу ж у пам’яті виникають історії їх відкриттів. Держави, їх міста, навіть найменші вулиці мають свої назви.

Чим дбайливіше люди ставляться до своєї рідної мови, тим більшої уваги заслуговує цей народ. Люди зустрічаються, знайомляться, спілкуються, домовляються, шукають розуміння та підтримки на рівні міжнаціонального спілкування. Мови приймають нові поняття, нові слова та вирази. Цікаво, що англійська мова ввібрала в себе так багато слів із інших мов, що іноді її порівнюють то із солянкою, то із борщем. Тому недивно, що саме ця мова поступово стала мовою міжнародного спілкування поряд із іншими визнаними робочими мовами ООН.

Для того, щоб спілкуватися гідно, необхідно знати мовний етикет. Оформлення документів, форма звертання до адресата, ділові пропозиції, резюме, запрошення – все повинно відповідати вимогам протоколу. Знання ділової (формальної) англійської мови значно полегшує ведення бізнесу, влаштування на роботу, навчання та перебування в країнах, де англійська виступає державною мовою. Роль розмовної англійської зросла в мірі розвитку спілкування через Інтернет. Чати, форуми наповнені скороченнями та сленговими виразами. Неформальний стиль спілкування стає максимально коротким: відбувається скорочення допоміжних дієслів та негативних форм, іноді прийменник використовується в кінці речення, а в діалозі не вимовляються деякі слова, які згідно із законами англійського мовного етикету обов’язково повинні бути присутніми.

На курсах англійської мови викладачі приділяють особливу увагу нюансам поведінки і правилам хорошого тону при спілкуванні в різних ситуаціях. Ввічлива англійська мова, бездоганний костюм плюс професіоналізм можуть стати запорукою успішного кар’єрного росту в солідній компанії. Міжнародний туризм розкрив кордони використання офіційної (формальної) англійської мови. Якщо в авіації, в мореплавстві ця мова є офіційно визнаною формальною мовою спілкування на міжнародному рівні, то в інших галузях учасники переговорів, угод, контрактів вибирають найбільш прийнятну.

Істина полягає в тому, що людину зустрічають по одягу, але до цього на професійному рівні ще додають важливість вміння спілкуватися. Жителі Англії мали великий вплив на прийняття міжнародного закону про професійну етику. У четвертому пункті цього закону говориться про значення грамотної мови і про діловий стиль письма. Продумана ділова мова без «води» та ліричних відступів може допомогти заощадити час. Використання слів-паразитів, кривляння, пародійності в діловому світі заборонене. Кожен народ по-своєму висловлює повагу до співрозмовника, особливо при першій зустрічі. Ввічливість, пунктуальність, володіння англійською (формальною) та іншими мовами, професіоналізм затребувані в діловому світі.

 
 
0 ответы

Ответить

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *