7 порад до мовної програми за кордоном

Не має значення чи у вас нульовий запас лексики чи ви впевнено володієте іноземною мовою, трохи підготовки може допомогти вам отримати максимальну користь від вашої мовної програми за кордоном. Ось декілька поради від тих хто вже їздив по подібних програмах. Неважливо чи ви плануєте вивчати іспанську, вдосконалити італійську, або навіть вільно говорити японською мовою, варто звернути увагу на ці поради.

1. З’ясуйте реальні цілі

Вивчення іноземної мови не проста справа для більшості з нас. Це займає час та потрібна постійна практика. Поїдьте по програмі щоб покращити свої навики спілкування. Але не думайте, що ви просто так вдосконалите мову впродовж декількох тижнів чи місяців, потрібно буде прикласти немалих зусиль.

2. Поповніть свій словниковий запас

Якщо ви новачок, обзаведіться розмовником, краще з транслітерацією на рідну мову, щоб перевірити правильність читання. Обов’язково вивчіть основні фрази, такі як: Будь ласка, спасибі, Де…?, Скільки…? і т.д. Знаючи ці фрази і деякі жести допоможуть вам у скрутній хвилині. Для середнього та просунутого рівнів, ми рекомендуємо поповнити свій словниковий запас максимально, наскільки це можливо, перш ніж вирушати за кордон, у тому числі продивіться різноманітні ідіоми.

Таким чином ви будете зосереджені на граматиці, вимові та вмінні сприймати на слух інформацію. Чим більший словниковий запас у вас буде до програми, тим більше можливостей ви отримаєте застосовувати свої знання.

Всім учасникам варто взяти з собою тлумачний словник, а не лише маленький кишеньковий. Прогляньте путівник, у ньому має бути розділ, де перераховані місцеві фрази, феномени, особливості. Будучи підготовленим до місцевих приказок може допомогти вам отримати максимальну віддачу від ваших мовних курсів або навчання за кордоном по певній програму.

3. Ви повинні вміти відмінювати основні дієслова

Навчіться відмінювати, такі важливі дієслова, як: побажати/хотіти, бути в змозі/могти, бути, мати, йти. Знання відмінків цих дієслів у теперішньому та минулому часі покращить вашу розмовну мову. Якщо ви абсолютний новачок, найперше вивчіть форми дієслів для Я, ти.

4. Думайте цією мовою

Не намагайтеся перевести все слово в слово. Це не допоможе. Ви просто здурієте, підбираючи точний відповідник, що до того ж може і не існує в мові перекладу. Зрозуміло, що правила граматики будуть відрізнятися. Порівняйте як саме вони відрізняються від вашої рідної мови і вам буде в десятки разів легше. Навіть якщо ви вільно володіє іспанською і витратили роки на її вивчення в Барселоні, та якщо ви збираєтеся поїхати по міжнародній мовній програмі в Париж, вам потрібно буде думати зовсім по-іншому (французькою мовою).

5. Сумніваєтесь – кажіть що знаєте!

Якщо ви не знаєте чи забули якесь слово, скажіть його на спорідненій мові або використайте так звані інтернаціональні слова. Наприклад, в іспанській мові «necesidad» – в англійській «nessesary». Реквізити іспанською requisito. Так як ці слова звучать дуже схоже, вас зрозуміють. Однаково, майже у всіх мовах звучать такі слова, як: метро, радіо, корупція і т.д.

6. Романо-германські мови схожі

Якщо Ви знаєте хоч одну романо-германську мову, у вас вже є база, якщо ви вивчати іспанську мову і хочете вивчити португальську. Ви вже знаєте особливості чоловічого та жіночого роду слів, знаками наголосу і систему відмінювання т.д. Багато слів, що закінчуються на Y в англійській, наприклад як «liberty» будуть закінчиться на AD  в іспанській, на Е в французькою мовою, на ADE в португальській та на А в італійській мові. Також, слова, що закінчуються на ION в англійській часто звучать однаково, і означають те ж саме в іспанській мові.

Незалежно від рівня складності мови, знання двох або більше мов, робить будь-яку міжнародну навчальну програму простішою, а вигоди від навчання нової мову може значно переважати недоліки.

7. Будьте відкритими

Кращий інструмент для вивчення мови на будь-якому рівні – це постійне спілкування. Розуміння культури допомагає оволодіти мовою. Не бійтеся робити помилки, вони допоможуть вам запам’ятати як буде правильно та ще й посмієтеся на славу! Головне мати хороше почуття гумору, вона дійсно допомагає.

 
 
0 ответы

Ответить

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *